Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha úgyse akar semmit, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgyse akar semmit, miért érdekli, hogy szexelek-e valakivel, van e valakim úgy általában? 22n

Figyelt kérdés

Van kapcsolata. Már régebben leszögeztük, pontosabban ő, ha nem lenne, kipróbálhatnánk a dolgot. De van, így nem lesz semmi.


Mégis nagyon érdeklődő, kíváncsi. A magánéletemmel kapcsolatban leginkább. Főleg a szexuális részére. Van e valakim? Szexelek e? Ha nem, mit szoktam csinálni? Máshogy intézem? Hiányzik a szex? Nincs pasim ugye.... Mindenre rákérdez többször, faggatózik. Látszik, hogy nagyon érdekli. Miért?


Miért érdekli, ha levan fekete-fehéren szögezve, nem lesz semmi köztünk? Kétlet, hogy ennyire szívén viselné a (szexuális) életemet.


Jó, persze, lefektetne. Ezt ne írjátok, mert nyílt titok. De köztünk nem lehet szex, akkor miért csinálja? Szinte minden beszélgetésnél ezen lyukadunk ki.


2015. nov. 24. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy időközbe építi le a mostani kapcsolatát.

Hogy utána lelki ismeret furdalás nélkül, le tudjon feküdni veled.

De nem akar a két szék közül a padlóra ülni.

2015. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetlen varázsszóval megválaszolom:


Vívódás.



"hasznos válaszoló"

2015. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor a szexuális életedről faggatózik, akkor szoktál neki válaszolni? Elmondod neki, ami érdekli?
2015. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, nem igazán. Kérdezte, hogy volt e valami ugye. Én hallgattam, csak néztem. Nézett rám ő is és rákérdezett újra, de már szúrós tekintettel, várva valami választ. 3x is rákérdezett, hogy akkor semmi se volt. Mire bevágtam: Én ilyet nem mondtam. Szóval nem nagyon válaszolok neki. Túl intim téma.
2015. nov. 25. 07:00
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha továbbra is ilyen "hideg" maradsz vele akkor veszi a lapot és befejezi előbb-utóbb...
2015. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy bekattan.
2015. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!