Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért jó egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért jó egy lánynak egy szűz srácot azzal hitegetni, hogy hogy találkozni szeretne vele hogy elvegye a szüzességét, aztán pedig egyszer csak ír egy üzit, hogy csak játszottam veled, és megyek a pasimhoz dugni?

Figyelt kérdés
Miért csinálták velem többször is ezt?
2015. nov. 24. 23:13
 1/5 A kérdező kommentje:
nem értem mi örömük van ebben, komolyan... teljesen elhitette velem
2015. nov. 24. 23:14
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy gonosz, és arra izgul hogy jól átcseszte a fejed. De lehet az is, hogy ő is csupán egy nyomorék unatkozó férfi, és nincs jobb dolga az internetes trollkodásnál.
2015. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
basszus de annyira szarul eset... és a beszélgetés elején közöltem is vele, hogy már sokszor megcsinálták ezt velem.
2015. nov. 24. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:
"már sokszor megcsinálták ezt velem" Valamiben NAGYON!!!! béna lehetsz.
2015. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, férfiak és nők között is akadnak rosszindulatúak, beképzeltek, akik szeretnek játszani másokkal, az emberek érzéseivel, bolondítani őket. Az ilyenre figyelni kell, d ha mégis beleesel a csapdába a legjobb, ha elküldöd a fenébe és többet nem keresed, levegőnek nézed... Ennyi
2015. nov. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!