Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig normális a fájdalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normális a fájdalmas behatolás, illetve mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
A meddiget úgy értem, hogy az első alkalomtól számítva. Olvastam, hogy az elején normális, ill. megeshet, na de meddig? 5-6 alkalom után még mindig fáj az elején, az első mondjuk fél perc kellemetlen, utána nagyon jó, azzal nincs gond. Előjáték természetesen van, kívánom is, és mégis. Lehet ez ellen valamit tenni, vagy idővel jobb lesz? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :)
2015. nov. 25. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég nedves lehet.
2015. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Durex epres sikosito a legjobb
2015. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az előjáték alatt van ujjazás is? Én azt a tippet tudom adni, hogy fektessetek nagy hangsúlyt az ujjazásra, fokozatosan, egyre több ujjal. Ezzel lehet tágítani... :)
2015. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen van. Én is úgy tudom, hogy segítenie kellene, de sajnos még mindig fáj kicsit.
2015. nov. 25. 20:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mi fáj egyébként? Érzed, hogy túl szűk vagy, és feszít, vagy inkább azt érzed, hogy túl rövid a hüvelyed, és a méhszájadat döfködi?
2015. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a "gond", hogy elég szűk vagyok és a nedvesedés is inkább az aktus alatt jön, mint előtte. Tudom, türelem kell hozzá, csak nem tudom pontosan, ez medig tart. Olvastam olyat is, hogy valakinek fél évig fájt, és kicsit megijedtem, meg nem tudom, mit lehetne még tenni ellene.
2015. nov. 25. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vicc nélkül: Nőgyógyász.


Egyébként tök mindegy meddig tart a nedvesedés. Akkor is csak utána szabad behatolni ha már nedves vagy.

2015. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászt úgy érted, hogy ez már nem normális?
2015. nov. 25. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:
a fájdalom sosem normális, menj el szépen, mondd el neki, mi a problémád, ne félj tőle, nem fog furcsán nézni rád
2015. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Síkosítót próbáltatok már használni? Lehet, hogy segíthet :)
2015. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!