Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nők, kizáró ok, ha...

Lányok, nők, kizáró ok, ha egy férfinak nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
iGen.
2015. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell elmondani nekik. Alap dolog, a nők véleményére magasból sz.rni kell.
2015. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Attól függ, hány éves.

Ha 40, akkor igen.

Ha 20-25, akkor nem.

2015. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Hülye, ha ìgy volna kihalna az emberisèg mert mindìg van első alkalom.
2015. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

2-es jól mondja.


Sajnos az, ha még nem volt barátnőd, mondjuk 18 felett (ez már manapság nagyon "ciki" a lányok szerint), az meg is látszik rajtad, és élből kerülni fognak, mert taszítja őket (úgy gondolják, hogy biztos valami deffektusod van, ezért nem kellettél senkinek)

Sajnos manapság a legtöbb ember olyan mint a birkák, vagy inkább mint a legyek, azok is csak a sz.rra mennek.

2015. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem kizáró ok, de azért merjen hozzámérni...

Volt már ilyen barátom, mindent én kezdeményeztem, csókot is, 2 hónap elteltével szerettem volna a csóknál is továbbjutni, de a kezem is mindig elhúzta, ha lenti tájékon szerettem volna cirógatni. Meguntam, majd még ő volt felháborodva és haragudott rám, mert hogy nem vettem észre azt, hogy belém szeretett. Könyörgöm, hogy ha tudtomra se adja sőt, a mozdulataimtól is húzódzkodott hm? Talán a kezét is meg kellett volna kérnem?

Szóval alapjában véve, ha nem volt még barátnője egy pasinak nem baj, de azért ne várjon tőlem mindent, attól még ő a férfi.

2015. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Huszas években még nem zavarna egyáltalán, nem úgy alakult neki eddig és kész. Ha már elmúlt 30 és semmi nem volt, annak kell legyen valami oka.
2015. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem
2016. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!