Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinak tényleg az lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak tényleg az lenne a dolga hogy mindenben a barátnője pártját fogja és támogassa őt akkor is ha hülyeség amit csinál és nem értek vele egyet?

Figyelt kérdés

A barátnőm hihetetlenül nagy hisztérika, nagyon hamar meg tud sértődni és a legkisebb dolgok miatt akkora veszekedést robbant ki ami napokig tart, és egy nap múlva már ott tartunk hogy "bezzeg az anyád" és már azt se tudja hogy min veszett össze velem. Én tudom ezt kezelni, de pl. a saját anyjával már egy éve nem beszélt mert összekaptak, a testvérét utálja vagy 10 éve, most a legjobb barátnőjével is összeveszett és én persze mindig az ő pártját fogjam. Viszont a pohár most telt be. Az apja állást adott nekünk a vállalkozásába Németországba, arany életünk lehetett volna, de a barátnőm összeveszett az apjával, mert nem volt net a lakásba és az apja nem akarta fizetni, és ezen annyira összebalhéztak hogy haza kellett jönnünk. Elegem van már. Ti szakítanátok a helyembe?

24/F (20L)


2015. jún. 25. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Én biztos, hogy otthagynám. Inkább csak hátráltat téged, nem tudsz tőle előre jutni az életben. A helyedben kint maradtam volna Németországban és nem hagytam volna veszni a lehetőséget. Ő összeveszett az apjával, de neked nem lett volna muszáj.
2015. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég durva, szó ami szó.
2015. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hogy szakítanék, össze se jönnék ilyennel.


Amúgy ha a barátnőd pártját fogod egy vitában úgy hogy tudod, hogy nincs igaza, akkor egy papucs vagy. A szeretet nem írja felül a tisztességet.

2015. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bonyolítja és nehezíti az életed.


Az igazi társ felemel, húz előre a jó célok felé, mellette olyan mint egy igazi barát mellett, tudsz lazítani és maximálisan bízni benne.


Én úgy veszem ki a szavaidból, hogy elfáradsz mellette, és tele a tököd az egésszel. Ami érthető is.

2015. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem, nem ez a dolga egy férfinak szerintem!

én mindig is kértem a férjem, hogy ha szerinte nagy ökörséget csinálok, akkor rakjon helyre.


és hogy őszinte legyek, én ezt a hisztérikát már réges régen páros lábbal rúgtam volna ki.


gondolom neked sem jó, hogy folyton patália van, nem? kiborítaná a gyereketek a festékes vizet és kitörne a világháború?

ha más a véleményed, akkor mondd meg neki! aztán ha elveszít majd téged is, akkor talán rájön, hogy mindenkit elmar maga mellől és talán változik majd pozitív irányba!!

2015. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de a nők ezt várják el.
2015. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs nalatok hidegvizu zuhany? Nekem mar bejott parszor, hogy egyszeruen betettem a kadba es ranyitottam a zuhanyt.
2015. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég türelmes és hülye voltál h eddig ezt bírtad, dehát....biztos nagyon szereted.

De ugyanakkor ezt pont nem szabad. Meg kell mondani a véleményed, neked is őszintének lenni.

Szóval igen hagyd ott.

2015. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a párkapcsolat egy dac és véd szövetség is. Ha valakivel szemben állok, akkor a párom igen is fogja a pártom, ahogy én is az övét. Négyszemközt persze mondja el a véleményét, rakjon helyre, de a világ felé védjük egymást.

22/L

2015. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
nem bírom azokat az embereket, akik önhittek és semmi önkritikájuk nincs
2015. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!