Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Szerintetek ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Szerintetek ez tényleg túl nagy a péniszem análhoz? 18/4,5-5cm.

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni, de a barátnőm azt mondja, hogy előbb próbáljak magamnak felnyomni egy ekkorát, aztán akarjam neki. :D

2015. nov. 26. 16:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Az enyém is kb. ekkora ,és már 2 olyan barátnőm is volt aki engedte hogy a popsijába rakjam :) A volt barátnőm imádta is :)
2015. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ha jól csinálod, nem lesz nagy.
2015. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
Ott max a a vastagsága fájhat, de én aztmondom, a barátnőd is próbálja ki,és utána mondja hogy fáj vagy nem :D
2015. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

Bocs az offolásért, megint #5-ös vagyok!

Mivel kapom továbbra is a privátokat, ezért szeretném tudatni, hogy biszex férfi vagyok ;-) :-*


Kérdező! Üzenem a barátnődnek, hogy még egy férfi is élvezi ezt a méretet, ő is fogja ;-)

2015. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem túl nagy hozzá én élvezném vele :D
2015. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!