Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amit ma tettem, azzal elrontot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit ma tettem, azzal elrontottam minden további dolgot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most sokan fel fogják tenni a kérdést, hogy mi az eget csináltam eddig, de nem akarok nagyon belemenni a dolgokba... a lényeg, hogy most 27 éves vagyok, és bizony most fizettem azért, hogy egy szolgáltató nő orálisan kielégítsen, és ki is kértem a véleményét a kukim méretéről. Meg volt elégedve.


Hogy mi vitt rá erre? Ha nagyon össze akarom foglalni, akkor:

4 évvel ezelőtt randiztam egy nővel, és ő lett volna nekem az első. (Tudom, 23 évesen már akkor is nagyon gáz dolognak számított, ha egy férfi szűz, de ez van.) Mikor azonban 4 hét randizás utána elkezdtünk pettingelni fent az albérletben, amikor lekerült a nadrágom, annyit mondott, hogy ne haragudjak, de ez egy óvodásnál is picinek számít. Nem akar több megjátszott orgazmust, meg minden, így ez nem fog működni. És itt volt vége... :(


Sajnos utána egyszerűen attól is remegtem, ha egy nővel csak két szót kellett váltani személyesen. Munkahelyeken is volt ebből az élményből beilleszkedési probléma, mert a női kolléganőkkel azóta nem nagyon tudtam mit kezdeni, főleg ha elkezdtek ők viccelődni olyan témában.


Interneten kikértem szexuálpszichológus véleményét, és azt mondta, hogy nem velem volt a baj, hanem a nő agyával Most ez a prostituált is azt mondta, hogy nem igazán jó, ha nagyon nagy. Ez pont ideális.

Leírom őszintén: 13-14 cm körül van izgalmi állapotban, és olyan 4-4,5 cm a vastagsága.


Csak most olyan kettős érzés van bennem. Nagyon jó volt, ahogy végre egy nő kényeztet, és olyan macsósan jöttem haza a kocsival, hogy csikorgott a kerék a kanyarokban. Valahogy felemelő érzés volt végre nem csak önkielégítéssel elélvezni, még ha pénzért is történt. Viszont most félek, hogy ezek után nem állnak majd szóba velem a normális lányok, vagy később otthagynak emiatt.

Nagyon nagy hiba volt ezt megtenni? Egyszerűen ma túlment a mélyponti határon a dolog nálam belül, és nem láttam más kiutat, szükségem volt egy pozitív élményre és visszajelzésre. Változtatni igaz már nem tudok rajta...


Persze adott gumit, és azért is nem a dugást választottam, mert arra valahogy nem nagyon vitt rá a lélek. Azt nem tudtam volna megtenni egy ilyen nővel, úgy érzem.


Őszinte, komoly véleményeket várok nem csak nőktől, bár az ő véleményük lenne a fontos. :S



2015. nov. 27. 20:36
1 2
 1/20 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Ez a méret tök átlagos, nézz utána... mint ahogy annak is, hogy a hüvely befogadóképessége is nőtől függő...


Tehát... attól, hogy te olyan nőt találtál akiben egy titanic is forgolódik még nem kell széthullni.... Persze, mindig is viccelődni fognak ezzel a csajok mint ahogy mi férfiak is azon, hogy a szájuk jár... ez természetes körforgás :)


A méreteiden kár is aggodalmaskodni, van akinek sok, vagy vastag van akinek kevés... ezzel nem nagyon tudsz mit tenni...


Hogy ez hogyan hat ki a későbbiekre? Hát semmiképp se kezd ezzel az ismerkedést... másfelől biztos lesz aki megveti biztos lesz aki megérti és biztos lesz olyan is akit annyira nem ér érzékenyen....


Összességében, az emberek változatosak... nincs min aggódni nem mondom, hogy egyből telitaláltot fogsz elérni de azt sem, hogy az lehetetlen lesz...

Szóval csak nyugi, nem kell feladni és majrézni sem, ez egy döntés volt.. akár jó akár rossz megtörtént.. nem kell nagy lelkesedéssel mesélni ha megbántad ennyi... megesett kész... más nem csinál hülyeségeket? De.

Akkor meg?

2015. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan honnan tudnák meg?
2015. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
jól tetted. oltari suttyó az a csaj, aki úgy leoltott megérdemelné, hogy jól pofánbassza valaki. 14 cm egyébként majdnem átlagos, és biztos találsz olyan normális nőt, akinek ezzel tökéletesen megfelelsz.
2015. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Nekem is hasonló a méretem, de nem csüggedek. Jól lehet vele rugni, sok örömet okozott már nekem. És ez a lényeg. Az első csajod nem minősíteném. Az, hogy a prosti lepippantott ezt ne szégyeld! Maradjon az meg benned, hogy király volt. Kellett ez neked, jó élmrny volt, oszt kész! Ne rágódj!
2015. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Én elég nehezen tudok elélvezni, hüvelyben eddig csak 3 férfivel sikerült összesen, de mindháromnak az átlagnál kisebb mérete volt. 33/N
2015. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Van egy csajszi ismerősöm, akinek eléggé sok partnere volt, kicsi, közepes, durung, vézna stb...


és mit mondott? Azt, hogy azzal a sráccal tudott a legeslegnagyobbat élvezni, akinek 12 cm volt. Mert kb mindent megtett, hogy kompenzálja a méretét. Szó szerint azt mondta, hogy q...ajó volt vele az ágyban. Tizenkettő, éértem?


A prostis témához. SOHA ne mondd el. Ebben nő és férfi egyaránt egyetérthet, hogy erről soha ne beszélj senkinek. Csak a bajt szüli ezek után.

Szerintem menj vissza punciszexre is, mert az orál az pite kb. Gyakorolj kicsit, pakold meg jól neki a kályháját, nem szégyen az. Gyakorolnod kell, hogy kipróbáld mit tudsz elérni a szerszámoddal. Meg kell tanulnod vívnod, és ez nem megy úgy, hogy ábrándozol róla.


Legközelebb ha életed nője van az ágyban, akkor úgy menj oda, hogy tudod nem vagy túl nagy, de a vadászgörényed úgy pörög a punciban mint a Lamborghini dugattyúja. Jár kel ki-be, suhog, durrog, fireg-forog, meg sem áll 7 orgazmusig.

2015. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat is!


Nos hát... kedves #6-os...

Punciszexet egy ilyen nővel nem igazán tudok elképzelni. Szerintem akkor inkább olyat választanék, akihez házhoz kell menni.

/Ez az orál útszéli testkereskedőtől volt (3000), éppen ezért nem is akartam gumi nélkül semmiképpen sem./ Szexet valahogy gumival sem akarnám ilyentől.


De ha azt tanácsolod, hogy gyakorolnom kellene, akkor kicsit megemberelem magam, emésztem még ezt az élményt, és elmegyek egy profihoz lakásra vívni.


A megfogalmazásod nagyon tetszett! :D

2015. nov. 27. 21:32
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Jézusatyaúristen. Hogy vitt rá útszélire az élet? :D Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy ez történt.

...de ugye nem valami gubacsi úti csoroszlya volt? Rézműves "Fogcsonk" Madonna, akinek egyetlen fog éktelenkedik a szájában, mert a többit ordítva kiverte egy kamionos ökle, mikor Donnácska fájdalmasan felfogazta túrólerakódást a makkja alól. Annak az árva fognak a sarkában is ott a parizeres szendvics, amit reggel csinált neki az édesapja - Lakatos Moliére Dzsonszena.(Miután fűzöld ír mezőkön legelésző tehénből köpült Kerrygold vajjal bekente a félbarna löncsét, hogy jól bedurrantva előmelegítse eme hűvös reggelen Madonnácska mindkét lukát. Plusz a száját is, bár fogzik a leány, és nem akar menetet vágatni a zsiguli sebváltójába.

Valóban izzik a roma vér abban a punciban, lángol mint egy kaliforniai erdőtűz - bár lehet a viszkető gombatelepről, és a kedves kis rühatka családtól... ebbe a muffba, inkább repedés a pokol kapuján, én se terelném be az Ezredest.


Szóval legközelebb menj fel a Rosszlányokra, vagy a Beszámolókra, ott vannak igényes, tiszta barátnő jellegű lányok, havi STD szűréssel... Lehet nem 3kiló, hanem 10-15 egy zsoltárolvasgatás, de legalább nem kell levágni a himbilimbidet másnap a sürgősségi pôcsvész gondozóban.

Tudok adni egykét tippet privátban, ha Pestre tévednél. Már régóta nézegetem az oldalt, és van egy-pár Juliette Lewis arcú fiatal csajszika, akinek a seggét 3D nyomtatóval nyomtatták, és CATIA-ban modellezték a BME formatervezőn.


Ja és reméljük nem ugrott át pár baci és vírus abból az igéző kis szájacskából. Legközelebb odavigyázz az ilyenekkel. Gondolom nem extrastrong peppermint Listerine + Domestossal öblögetett, hanem faleveles tócsavízzel...

2015. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Molyember ***** válasza:
8-as, minden elismerésem.
2015. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk a második kommented elbizonytalanított, hogy jó ötlet volt-e...


Én mondjuk eleve azzal kezdtem, hogy gumi, de addigra már elő is vette. A dugás meg meg sem fordult a fejemben ilyennel...

Amúgy meg kb 25-30 körüli volt, teljes fogsorral. :D

2015. nov. 27. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!