Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amit ma tettem, azzal elrontot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit ma tettem, azzal elrontottam minden további dolgot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most sokan fel fogják tenni a kérdést, hogy mi az eget csináltam eddig, de nem akarok nagyon belemenni a dolgokba... a lényeg, hogy most 27 éves vagyok, és bizony most fizettem azért, hogy egy szolgáltató nő orálisan kielégítsen, és ki is kértem a véleményét a kukim méretéről. Meg volt elégedve.


Hogy mi vitt rá erre? Ha nagyon össze akarom foglalni, akkor:

4 évvel ezelőtt randiztam egy nővel, és ő lett volna nekem az első. (Tudom, 23 évesen már akkor is nagyon gáz dolognak számított, ha egy férfi szűz, de ez van.) Mikor azonban 4 hét randizás utána elkezdtünk pettingelni fent az albérletben, amikor lekerült a nadrágom, annyit mondott, hogy ne haragudjak, de ez egy óvodásnál is picinek számít. Nem akar több megjátszott orgazmust, meg minden, így ez nem fog működni. És itt volt vége... :(


Sajnos utána egyszerűen attól is remegtem, ha egy nővel csak két szót kellett váltani személyesen. Munkahelyeken is volt ebből az élményből beilleszkedési probléma, mert a női kolléganőkkel azóta nem nagyon tudtam mit kezdeni, főleg ha elkezdtek ők viccelődni olyan témában.


Interneten kikértem szexuálpszichológus véleményét, és azt mondta, hogy nem velem volt a baj, hanem a nő agyával Most ez a prostituált is azt mondta, hogy nem igazán jó, ha nagyon nagy. Ez pont ideális.

Leírom őszintén: 13-14 cm körül van izgalmi állapotban, és olyan 4-4,5 cm a vastagsága.


Csak most olyan kettős érzés van bennem. Nagyon jó volt, ahogy végre egy nő kényeztet, és olyan macsósan jöttem haza a kocsival, hogy csikorgott a kerék a kanyarokban. Valahogy felemelő érzés volt végre nem csak önkielégítéssel elélvezni, még ha pénzért is történt. Viszont most félek, hogy ezek után nem állnak majd szóba velem a normális lányok, vagy később otthagynak emiatt.

Nagyon nagy hiba volt ezt megtenni? Egyszerűen ma túlment a mélyponti határon a dolog nálam belül, és nem láttam más kiutat, szükségem volt egy pozitív élményre és visszajelzésre. Változtatni igaz már nem tudok rajta...


Persze adott gumit, és azért is nem a dugást választottam, mert arra valahogy nem nagyon vitt rá a lélek. Azt nem tudtam volna megtenni egy ilyen nővel, úgy érzem.


Őszinte, komoly véleményeket várok nem csak nőktől, bár az ő véleményük lenne a fontos. :S



2015. nov. 27. 20:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ja... és itthon a fürdés volt az első. :D
2015. nov. 27. 22:14
 12/20 anonim ***** válasza:
Ja ha gumiban volt akkor nem hiszem, hogy para lenne. Meg ha rendezett külső volt. Láttam már egykét útszélit, akik teljesen rendben voltak külsőre.
2015. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom...

Külsőre kihívó de a hidegre tekintettel meleg cuccban volt, a végén kaptam papírzsepit, ő meg valami tubusból nyomott a kezére zselét, és eldörzsölte.

2015. nov. 27. 22:37
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

lakásoshoz menj ne útszélihez.

pont erre a két dologra vannak kitalálva.

1.élvezkedni

2.egó építésére.


én csak 1x jártam hasonlóan és igencsak megbántott a dolog de kizökkenteni nem tudott.

az átlagtól igencsak nagyobb a farkam és amikor előkerült,akkor a csaj arcára egy ilyen lemondó kifejezés ült ki.

nagyon mérges lettem úgyhogy roccóból szétkeféltem az agyét is,úgy hogy csak feküdni tudott utána,mint egy odadobott rongy.

utána azt mondta ilyet még nem kapott és 2 hét múlva szerelmet vallott.

annyi volt a titok mint utólag kiderült,hogy egy véletlen folytán az előttem lévő 3-4 luksógor 22 meg 25ös répával volt felszerelve,az idióta csaj meg azt hitte az a normális.

2015. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

és azóta is együtt vagytok <3

oh milyen édes

2015. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"roccóból szétkeféltem az agyát is"


:D:D:D:D sírok, év dumája :D


22-25 ... hát az király. Ilyen bunkerrombolókkal nehéz felvenni a versenyt. Az én 16-osomhoz nem tudom mit szólna egy ilyen csaj :( Mondjuk vastagság ami a lényeges inkább.

A fancsali k...a annyukat akkor.

Nagy igazságot mondtál, dugás után - ha beroccoztad, akkor újraértékeli a dolgokat. Nem feltétlen kell akkora tankerlhárító ágyúcső, hogy kikandikáljon a makkod búbja a torkából, ha dugod alulról...

2015. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
teljesen jó a méreted kérdező <3
2015. nov. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én megérteném feltéve ha nem célja az illetőnek prostikhoz mászkálni. 21/l
2015. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Imádom ezeket a szövegeket :DDDDD
2015. nov. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, szerintem ne stresszelj ezen, hogy most prostival voltál, és akkor ez most bűn, nem bűn, vagy mi a fene. Neked jót tett, ártani meg nem ártottál vele senkinek. A farkad méretén se aggódj, azon úgy sem tudsz változtatni, a normális lányokat meg különben sem érdekli, hogy mekkora.
2015. nov. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!