Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Össze akarok hozni anyumnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akarok hozni anyumnak egy jó szexpartnert hogy boldogabb legyen és ne legyen ilyen "házisárkány", hogy tudnám ezt megtenni?

Figyelt kérdés
A legfontosabb hogy jó legyen az ágyban hogy ne stresszeljen állandóan, tudtok valami tippet adni?

2015. nov. 28. 17:58
 1/4 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellene...

Anyud elég érett már tudja mit akar...

2015. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Szerintem kerít ő magának ha nagyon akar.... elég beteg lenne ha a gyerek hoz kant anyucinak szerintem...


És félig meddig kivitelezhetetlen... szerintem azért mert te nem mindig vagy megelégedve az anyai szigorral és döntéssel még nem ilyenen kellene agyalnod.

2015. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Ha jól néz ki, akkor tudok segíteni. :)
2015. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyünk haverok, néha felugrok, akkor is amikor nem vagy otthon... Vagy el kell menned addig megvárlak, anyud megkínál sütivel.. Na elég a fantáziából
2015. nov. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!