Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? A hétköznapi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A hétköznapi életben ítéletmentes vagyok, imádom, ha jó másoknak és jót akarok a partneremnek. Viszont bizonyos típusú szexuális vágyak gonosszá tesznek.

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok azonosulni azokkal a dolgokkal, amiket képes vagyok művelni egy igen feltüzelt állapotban. Nem tudom, honnan jön ez az egész és mit kezdjek vele. Egyszerűen imádom a gondolatot, hogy a másik féllel bármilyen lealacsonyító dolgot művelhetek és sajnos meg is teszem, még pedig nem kispályás módon. Utána viszont nem tudok tükörbe nézni, mert érzem, hogy valakin vámpírkodtam, kiszívtam, degradáltam és elvette az eszem a vágy. Mit lehet csinálni?
2015. nov. 19. 18:11
 1/7 anonim válasza:
Ez már nem hinném,hogy a normális kategória, fordulj pszichológushoz.
2015. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, én élvezem.:D
2015. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 PearlDiver ***** válasza:
Hát, keress olyan partnert, akinek ez belefér...
2015. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, hogy nincs aki élvezze. Azzal van a baj, hogy ha a kezemben az irányítás akkor nálam van a felelősség és ha tényleg olyan dolgokat művelek, akkor utána érzem a súlyát.
2015. nov. 19. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod magad. Ez nem megy egyik pillanatról a másikra, hosszú folyamat lesz, de idővel sikerülni fog. Amíg olyannal csinálod akit szintén ez izgat és nem léped túl a határait, addig nincs gond a vágyaiddal. Meg azt mondod alapjáraton rendes ember vagy, akkor végképp nincs miért ezen rágódnod. A partnered is nagy valószínűséggel élvezi amit vele teszel, gondolj erre.
2015. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vér folyik?
2015. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd rendbe az életed, mert ebben vezeted le a feszültségedet, a frusztrációdat, stb. És így ez nem lesz jó neked hosszú távon.
2015. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!