Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik pasit válasszam? Nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit válasszam? Nehéz helyzet

Figyelt kérdés

Egy elég extrém eset állt elő az életemben. 

Az egyik pasi, idősebb nálam, 8 évvel. Nyáron ismerkedtünk meg, de csak baráti volt a viszonyunk . (később leírom,miért) Aztán úgy hozta az élet, hogy egy véletlen miatt elég sok időt töltünk(még mindig) együtt. És hát nem maradt ez következmények nélkül, kialakult közöttünk valami. Lefeküdtünk párszor, azt túlzás lenne mondani, hogy kavarunk, de nem vagyunk közömbösek egymásnak, ráadásul néha úgy érzem, ő többet akar. Annak, meg hogy miért csak baráti volt kezdetben a viszonyunk, egészen egyszerű oka van : túl jó pasi. De tényleg, piszok jól néz ki, tökéletes a teste, tipikusan olyan, akivel soha az életben nem lennék képes összejönni, mert mindig azon kattognék, vajon hány ribi mászik rá, ha nincs velem. De volt egy pont, amikor ez a paranoia eltűnt belőlem, és azóta csak élvezem, hogy jó vele (NAGYON jó vele, az ágyban is), és...nemtudom...

A másik pedig, nos, ő a volt barátom. (19 éves) Nyáron szakítottunk, majdnem egy évig együtt voltunk. Minket mindig is kicsit a "fura-pár"-nak tartottak, sosem voltunk olyanok, akik az egész világnak mutogatták a kapcsolatukat, sokat lógtunk egymástól külön, a barátainkkal, úgymond szabadon engedtük a másikat (bár mindketten nagyon ragaszkodtunk a másikhoz, főleg ő), és emiatt jól működött a kapcsolatunk. Vége azért lett, mert a szerelmet egy idő után "csak" szeretet váltotta fel. Békében váltunk el, de a szakításunk óta nem beszéltünk.

Valamelyik nap viszont elém jött a sulihoz, hogy szeretné ha beszélnénk. Elmondta hogy egy ideje sokat gondol rám, úgy érzi, a mi dolgunknak még van folytatása, stb... Nagyon összezavart. Valamilyen szinten mindig is kötődtem hozzá, ez a szakítás után sem változott meg, de most nagyon felkavart. Azóts csak rá gondolok, a közös emlékeinkre, hogy mennyire jók voltak, de nemtudom mit tegyek..


Nyilván ezt a döntést nekem kell meghoznom, de azért vélemények érdekelnének, hogy külső szemmel mit láttok, mi lenne a helyes döntés.

18L


2015. nov. 29. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az idősebb srác nagy eséllyel csak a jó szexet látja benned, de ne legyen így.

A volt barátoddal meg nem hiába szakítottatok.


Tényleg nem könnyű :)

2015. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nehéz segíteni. Kihez kötődsz jobban érzelmileg? Hallgass az érzelmedre! Sokan az eszükre hallgatnak bizonyos helyzetekben, mikor egy csomó jótól megfosszák magukat emiatt. Persze van h rossztól is, de egy próbát megér szerintem.
2015. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Roppant egyszerű a dolog számomra.Az első pasi neked a szex miatt jó mint felvázoltad s miért akar többet?Mert jót szexeltetek.Nem az alapján döntött hogy milyen a személyiséged hanem a tested alapján.Az exed meg érez irántad még valamit s tudja hogy nem reménytelen , illetve hozzá érzelmi szálakfűznek s nem csak a szex.
2015. nov. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nyilván a volt barátomhoz kötődöm jobban, őt már ismerem 4 éve, a másik pasit meg csak fél éve.

De tartok tőle, ha egyszer úgy jártunk, hogy vége lett, akkor az másodjára is bekövetkezne...

2015. nov. 29. 11:01
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Az idősebb tényleg akar tőled valamit, vagy csak utalásokat tett rá?

Bármikor megkaphatna és ami neki kellett már meg is kapta

Helyzet az, hogy kiélvezheted, hogy összejársz vele, de igyekezz nem belelátni többet.

2015. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Ez nehéz.


A többi válasz adónak igaza lehet,talán a 8 évvel idősebb pasi tényleg csak olyan srác,akivel még egy ideig jót szórakoznátok,de ennyi.

Te is írtad,olyan jó pasi és mindig csak azon kattognál,hogy nem-e tapadnak rá a csajok.

Oké,ez nem jelenti azt,hogy ha járnátok megcsalna,de basszus,én is tiszta ideg lennék minden helyzetben,ha nem lenne velem.


A volt barátod pedig..elvégre kedves tőle,hogy szeretné rendbehozni,talán megbánta és most rájött,hogy mégjobban szeret.


De mondjuk,oka lehetett,hogy szakítottatok.

Viszont ÉN,adnék neki egy esélyt. De ez a te döntésed persze,ne hagyd,hogy valakik ráderőltessenek egy döntést.


Igaz,ha most az exed választod,akkor azt az ürgét elveszíted..dehát. Nem lehet mindig mindent.


Talán ha most elngeded ezt az aranyos srácot(a volt barátod),lehet többet nem lesz majd köztetek semmi.


Jó pasikkal lehetsz ezek után is,ha most egyikkel sem jön össze a dolgod,szóval én már csak ezért is megpróbálnám helyrerakni a dolgokat a volt barátommal.

2015. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én egy harmadik személyt választanék..

Van egy olyan megérzésem, hogy te az elsőt fogod...

" túl jó pasi. De tényleg, piszok jól néz ki, tökéletes a teste, tipikusan olyan, akivel soha az életben nem lennék képes összejönni"

Neked ennyi az egész pasi, hogy jól néz ki? Semmi más jó tulajdonságot nem soroltál fel róla...


Ne félj attól, hogy néhány ribi rámászik a jó teste miatt. A normális lányok nem másznak rá csak a szobor teste miatt....a ribiknek meg mindegy.

Te sem viselkedtél másképp, mint egy ribi...csak megdugattad vele magad párszor kapcsolaton kívül....és még csak 18 vagy.


Isten bizony, ha egyszer lányom születik, nem ilyenre fogom nevelni...

2015. nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgyis azt fogod választani, akivel jobb volt a szex. :) De egyébként nem értem, miért vagy képtelen 18 évesen önálló, felelősségteljes döntést hozni. Miért nem léptél komoly kapcsolatba a 26 évessel akkor, ha ennyire jó vele? Ja, hogy magadban nem bízol, hogy elég lennél neki, meg benne sem, hogy hű maradna-e? Veszett fejsze nyele...nem minden jó pasi csalja meg a barátnőjét, ez diszkrimináció felénk, jó pasik felé.
2015. nov. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:
94%
Szerintem ha választani kell,akkor egyik se jó megoldás.
2015. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgyis azt fogod választani, amelyik jobban néz ki.
2015. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!