Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan pasival feküdtem le aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan pasival feküdtem le aki több csajjal volt. Ha elkaptam volna valami nemi betegséget már jelentkeztek volna tünetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mire számítsak ?1 hónap telt el azóta még semmi bajom

2015. nov. 29. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Hát az AIDS sokáig lappang, nem tudhatom.

Bízzunk benne hogy nem az.

2015. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha gombás fertőzést kaptál volna el, annak már jelentkeztek volna a tünetei. Ha esetleg pl. HPV-t, Chlamydiát, azok évekig lehetnek tünetmentesek, nem beszélve egy esetleges HIV fertőzésről.


Ha szeretnél megnyugodni, akkor szerintem érdemes lenne egy STD ambulancián tanácsot kérni, hogy mikor és milyen szűrővizsgálatokat lenne érdemes elvégeztetned.

2015. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a dolog! A pánikkeltés helyett.Inkább menj el egy szűrő vizsgálatra. (anonim)
2015. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Jó pontozzuk le pumust 😢😢😐😨
2015. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#Pumiii:


jól mondták az előttem szólók, nem bízni kell a dologban, hanem elmenni szűrővizsgálatra. ha a csávó lefeküdt veled gumi nélkül, akkor valszeg másokkal is, és tényleg könnyen össze lehet szedni bármit így. legközelebb figyelj oda.

2015. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ha lesz valami,elmesz dokihoz es megtudod mi a helyzet.Feleslegesen ne parazz.
2015. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pumuklit én sem értem, miért pontozták le. Én zöld pacsit nyomtam, mert igazat mondtál. Amúgy te most lány vagy, vagy nem vagy lány? Tudom, a kobold az fiú... :)
2015. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3-90 nap. ki tudja?
2015. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Utólag már nem mindegy? Kis ri...nc.
2015. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Esetleg egy kis humán papilloma vírust. Érdemes elmenni nőgyógyászhoz és leteszteltetni ,hogy negatív vagy pozitív eredményt mutat ki. Nem a rákszűrésre gondolok,mert az csak évekkel később alakulHAT ki,hanem hogy meg vagy-e fertőződve. Szerintem ingyenes.

Ezt komolyan mondom,mert ki lehet írtanni a szervezetből gyógyszerekkel.

Anyukámnál is kimutatták. ELment rákszűrésre,találtak valamit,aztán kiderült,hogy mégse. De nem nyugodott meg anya,ezért kért egy ilyen tesztet. Egyből kimutatta,hogy HPV virussal van fertőzve,ráadásul a legagresszívabb fajtával.

És sokan nem veszik komolyan,pedig nagyon hasznos egy ilyen teszt.

Azt mindenki tudja,hogy járjon el mindenki méhnyakrákszűrásre, de ez csak a már okozott bajt jelzi. Be kéne vezetni,hogy mindenki járjon el egy ilye n tesztre IS. AMi a vírust mutatja ki,NEm pedig a már keletkezett méhnyakrákot.

2015. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!