Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves mindenki! Ti is tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves mindenki! Ti is tapasztaljátok úgy, hogy a körülöttetek lévő ellenkező nemű emberekből hiányzik az a plusz (talán szenvedély), ami beindítana?

Figyelt kérdés
Sajnos én ezt tapasztalom, mindenkit leköt a törtetés, vagy a létminimumon való kesergés, esetleg a panaszkodás. Nem hibáztatom őket, hiszen mindenkinek megvan a maga nehézsége, de érdekelne, ti hogy mennyire érzékelitek ezt.
2015. dec. 2. 01:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt tapasztalom akik a létminimumtól jóval feljebb vannak azok kefélnek orrba szájba na ott van szenvedély ,de akik kuporgatnak ott csak megfáradt arcokat látsz.
2015. dec. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 aladar12 ***** válasza:
én inkább azt veszem észre, hogy mindenkiből hiányzik az életöröm (vagy valami hasonló). elég elrettentő dolog, amikor felszállsz reggel a buszra, metróra, hogy mindenki kókadtan lefele néz. ismerkedésre így meg nem igazán van lehetőség.
2015. dec. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En külföldön elek, ahol elméletileg elég jo életszínvonal van. Legalábbis nem a létminimum pon tengődunk de a szenvedély miután elkezded taposni a kereket, egy par ev utan megorol mindent, azért lázadnak a fiatal generációk mert rohadtul nem akarnak ok is igy járni, de a mozgási lehetőség olyan kicsi, hogy igy vagy úgy de ok is a kereket fogjak taposni. Viszont a jo hírem, hogy könnyebben tudsz becsajozni a 25 pluszos korosztályban, mert a nők igényei csökkennek, mert hajtja őket a biológia.
2015. dec. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! A szomorú az, hogy nem csak az ellenkező neműek (én esetemben a pasik), hanem az azonos neműek is ilyen hát konkrétan búval ba..tak. Tényleg így van, hogy reggel a buszon, metrón mindenki el van magának, lehangoltak az emberek, szinte semmi érdeklődés a külvilág felé, így én is gyakran úgy utazok, hogy zenét hallgatok. Mert ha nincs kivel beszélgessek, miért unatkozzak. :) Én próbáltam ismerkedni vagyis barátkozni, de konkrétan megijedt a lány, akivel beszélgetni kezdtem. Nem tudom miért, pedig semmi rosszat nem mondtam, sőt semmi hátsó szándékom nem volt, csupán beszélgetni szerettem volna, de mintha burokban élne..


21L

2015. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyan szomorú ez, mert én alapvetően vidám személyiség vagyok, de amikor én is buszozom vagy metrózom, már reggel úgy elmegy az életkedvem... Ha lenne kivel beszélgetni, az sokat dobna a napomon (meg gondolom a tieketén is). Sajnos a barátaim más pályán mozognak, így velük ritkán tudok találkozni. Remélem eljön még az az idő, amikor az emberek meg tudnak majd nyílni újra. Kár hogy a mai világ ezt teszi velü(n)k :(
2015. dec. 2. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:
A búvalb.szottságot megértem, én sem repesek az örömtől, hogy órákkal korábban kell kelnem, mint szeretnék. Engem inkább az zavar, hogy a többség fantáziátlan és unalmas. Rám meg furcsán néznek, amikor kiderül mik érdekelnek, mi a hobbim és mit szeretnék még a jövőben elérni. A párom sem érti meg igazán ezeket a dolgaimat, de már megszokta. Mondjuk nem is a közös érdeklődés hozott össze minket. 34N
2018. jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Chac Xib Chaac ***** válasza:

#6! Mik ezek a hobbik, es mi hozott ossze benneteket?


A kerdesre valaszolva: Az, hogy milyen a hangulatod es hogy taposod-e a kereket, a te sajat dontesed.

Nyil an nagyon nehez "maskeppen" donteni es a kezedbe venni a sorsod, es egyszerubb sodrodni az arral, de attol meg senkinek se lett jobb elete, hogy talalt egy kifogast, amit lobogtathat...

Az emberek tobbsege nem bizik a masikban, nem mer beszelgetni a metron, inkabb a "vetitett valosagot" issza az internetrol, amit masok krealnak, hogy nyugton matdjon. Fel kell ebredni, es fel kell allni. Kezedbe venni a kontrollt, merni hibazni, merni csalodni, es merni bizni masokban. Igen, nehez. Igen, csalodni fogsz. Ez az ELET...

Csak te magad teremthetrd meg a sajat boldogsagod, nem kell elhinned masok nyomorat. Lattad a matrixot? ;)


F40

2018. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Teljes mértékben igazad van. Nem lehet mindig biztonsági játékosként gondolkodni, sokszor kockáztatni kell, és hinni magunkban. Pár napja elértem az egyik legmerészebb célomat az életben, és ez is úgy sikerült, hogy minden ellenem volt, nagyon kimerültnek éreztem magam a sok megpróbáltatástól, mégis nekivágtam egy dolognak nem remélve semmit, és kiderült, hogy életem egyik legjobb döntése volt. Most nagyon büszke vagyok magamra! Bárcsak több ember is átélhetné ezt az érzést.


Remélem nektek is jól alakult / alakul majd az életetek. Nem szabad feladni sohasem, ha van egy álmod, küzdeni kell érte (bocsánat, ha tul klisésen fogalmazok, de tényleg így érzek)

2018. jún. 19. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!