Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bajba kerülhetek, ha ilyesmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajba kerülhetek, ha ilyesmi "bulikat" űzök a sráccal?

Figyelt kérdés

Megismertem nemrég egy srácot. Jelenleg ilyen haver szinten vagyunk, bár amúgy rohadtul érezhető, hogy bejövünk egymásnak (nekem legalábbis igen, külsőre mindenképp), de ez nem került még szóba köztünk.

22 éves egyébként, és hát...hú... Szóval ő ilyen nagyon szabad típus, teljesen a maga ura, kötöttségek nélkül él, imád provokálni, tehát ilyen "lázadó típus". Nem ezt nézné ki belőle az ember, mert amúgy tényleg nagyon jó pasi.

Valamilyen szinten bejön ez a szeleburdisága, viszont ma közölt velem valamit, amit szeretne majd velem együtt "űzni", és ami kicsit lesokkolt : elmesélte, hogy ha épp unatkozik, akkor elmegy egy gazdag környékre, kifigyel egy luxusház szerűt, figyeli hogy van-e otthon valaki, ha nincs, akkor pedig belóg (nem tudom, hogy, ne kérdezzétek), nem visz el semmit, max. kicsit felfordulást csinál, kajál, meg hasonlók, aztán "fedezékbe vonul", megvárja amíg hazaérnek és észreveszik, hogy betörtek, ő pedig a legnagyobb csendben megpróbál távozni. Mert hogy őt izgatják ezek a veszélyhelyzetek.

Köpni-nyelni nem tudtam. Ha jól emlékszem, láttam egy hasonló filmet, amiben ezt csinálták, ott nagyon viccesnek tűnt, de élesben ez elég durvának hangzik.

Nekem tényleg nagyon bejön ez a srác, és szeretem benne hogy ennyire "laza", de ez azért kicsit lesokkolt, főleg hogy velem akarja csinálni.


Ti mit gondoltok erről? Kérlek ne tartsatok komplett idiótának a kérdés miatt, csak érdeklődöm :D

19L


2015. dec. 2. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
bűncselekmény, maradj ki belőle
2015. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz kategoriaba irtal:DDD
2015. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt olvassák sokan :DD
2015. dec. 2. 22:04
 4/13 anonim ***** válasza:

19 éves vagy. Büntethető. Ha egyszer lebuktok börtönbe kerülsz. Döntsd el szeretnél e kockáztatni.


Egyébként miért a szexualitás kategóriába tetted? 😊

2015. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez nagy kamu, és te kis naív jól bevetted!

A gazdagoknál van riasztó, ez a ki s k.öcsög sehova sem jut be!

Ne egyél meg mindent!

2015. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Ja, bejut valahogy a házba.. Ez nem úgy működik, mint a filmekben ugye tudod? Főleg, ha luxusházba akar betörni. Ahhoz minimum rongálnia kéne valamit (ajtót, ablakot). Gratulálok, ha ebben részt szeretnél venni.
2015. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Bajba kerülhetnél, de nehezen hihető, hogy ez számodra 19 évesen nem egyértelmű.


Egyébként azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy kamuzik az ismerősöd, kicsit megszaladt a fantáziája, talán mert ezt hú, de vagány dolognak tartja.


Reálisan nézve, a "luxusház szerű" ingatlanokban eleve szinte biztos, hogy van riasztó, mint a sima családi házak többségében is. Szerintem az sem túl hihető, hogy a helyszínen megbújva várná meg a fejleményeket, mielőtt meglépne.


Ha pedig netalán igaz, amit mond, akkor a jogi következményeken túl mást is kockázat. Az emberek nem egyformák, nem egyformán higgadtan, józanon mérlegelve reagálnának ebben a helyzetben, és nem feltétlenül csak törvényes eszközökhöz folyamodnának hirtelen felindulásukban, ha rajtakapnának valaki a saját otthonukban abban a tudatban, hogy rablási szándékkal hatolt be.


Nyugodtan elhiheted, hogy nem mindenhol sértetlen állapotban találnák meg a helyszínre érkező rendőrök a haverodat, és rosszabb esetben belefuthat akár olyanba is, aki leüti, és mire kiérkezik a rendőrség, ott lesz egy kés a haverod ujjlenyomataival, és azzal a történettel, hogy késsel támadt a tulajdonosra, aki így jogos önvédelemből intézte el.


Ha maradunk pusztán a lehetséges jogi következményeknél, nem biztos, hogy akkor is jó poénnak tartanád a dolgot, amikor előzetes letartóztatásba helyeznének, kihallgatnának, aztán értesíthetnéd a szüleidet, hogy egy darabig nem mész haza, és legyenek kedvesek neked egy jó ügyvédet keresni.


Gondolom, a büntetett előélet is kifejezetten jól jönne, amikor majd munkát keresel.

2015. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szerintem egy szóval nem mondtam, hogy részt akarok benne venni.

Egyszerűen érdeklődtem, nehogy már bocsánatot kelljen kérnem :)

2015. dec. 2. 22:35
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, én sem mondtam, hogy részt szeretnél venni benne. Gondolom nem, mivel épeszű ember ilyet nem csinál, és a haverod sem fogja megtenni, csak a szája jár (ha tényleg igaz a sztori). A kérdésed viszont arra utal, hogy elgondolkodtál rajta.
2015. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

# 8


Nem kell bocsánatot kérned (tőlünk még akkor se kéne, ha belemennél akár kalandvágyból, akár más motivációból - miért kéne?


Megkérdezted, hogy bajba kerülhetsz-e, ha belemész, mi meg leírtuk, hogy igen.

2015. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!