Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik vajon olyan, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik vajon olyan, hogy egy szűz nő elmegy egy férfi prostihoz? Őket hol találják meg?

Figyelt kérdés
A fordítottját sokat hallani, hogy szűz pasi megy örömlányhoz.

2015. dec. 2. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam,demegeshetett már.Néhány országban divat az idősebb asszonyoknak fiatal férfiprostihoz járni.Ha megöregszem,kipróbálnám milyen lehet.Na meg ha lesz rá pénzem.
2015. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja,szűzlányként tuti nem szorulnál ilyenre,ha nincs testi fogyatékosságod vagy nagyon torz ábrázatod.Keress egy pasit inkább ingyen.
2015. dec. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a szűz nő fiatal akkor egyszerűbb megismerkednie egy fiúval, mint hívatásost keresni.
2015. dec. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, lányok/nôk közül a szerencsétlenebbek/csúnyácskábbak is megtalálják elôbb-utóbb a párjukat. Ennek oka, hogy a srácoknak kell kezdeményezni általában, és egy csajnál úgyis be fog próbálkozni egyszer valaki, ha önbizalomhiányos nôrôl beszélünk, akkor is. Egy férfi meg ha beszari, vagy nincs önbizalma, és nem megy oda lányokhoz, akkor az életben nem fog bepróbálkozni nála senki (kivéve ha nagyon jól néz ki, de ez kevesebb, mint 1%), és mivel senki nem próbálkozik be náluk, még önbizalomhiányosabbak lesznek, mégnagyobb lúzernek gondolják majd magukat, és nem lesz kapcsolatuk. Szexre meg ugye szüksége van az embernek, úgyhogy elôbb-utóbb prostizás lesz a dologból.
2015. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szaszaa11 ***** válasza:
16%
Én bevállallak ingyen. :)
2015. dec. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Prosti témában nem vagyok otthon, de ilyent még filmekben sem láttam... :D

Viszont ha netán ezt forgatod a fejedben, semmiképp sem támogatom!

2015. dec. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, létezni minden létezik, még ha 500 ezerből csak 1 nő is csinál ilyet. Alapvetően teljesen szükségtelen nekik "férfi prosti", lévén egy nőnek legeslegkésőbb 25 éves koráig eszébe jut, hogy párt szeretne vagy szimplán szexelni. Utóbbira pedig még nem láttam olyan ronda nőt, aki ne talált volna partnert. De fölöttem már kifejtették azt is, hogy ez javarészt azért van, mert a nő a passzív fél, így neki nem sok mindent kell tenni..
2015. dec. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyet nem hallottam. Olyat hallottam, h tapasztaltabb nők gondoltak arra, kipróbálnak szakmabelit, h ő mit tud.


Terólad van szó, kérdező? Vagy egy ismerősödről? Vagy csak eszedbe jutott ez?

2015. dec. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Itt vagyok :) Engem keresel
2015. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Létezik, de persze ritka dolog.
2015. dec. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!