Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban elveszíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban elveszíteni a szüzességemet?

Figyelt kérdés

rossz ötlet?

ő az első fiú aki előtt megnyíltam...és nagyon vonzódok hozzá..de a távolság miatt nem akar többet


2015. dec. 3. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Megnyíltál? ÉS majd a lábaidat is megnyitod, mi?

Ha értelmes lány vagy, akkor nem csinálsz ilyet....meg fogod bánni.


Hány éves vagy?

2015. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
Nem gáz...ha úgy érzed neked szükséged van erre és tényleg tetszik neked akkor miért ne? jobb mint ha egy kétszínű fiú venné el, nem?
2015. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Később ezerszer is átkozni fogod magad és bánni, amiért megtetted, de te életed, te tudod.
2015. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak itt pro és kontra érvek, de én csak annyit kérdezek: Te mit akarsz? Számít neked a szüzességed annyira, hogy azt egy igazi szerelmi kapcsolatban veszítsd el egy olyan férfival, akit szeretsz is, vagy nem?
2015. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
HÁT NE CSINÁLD TE!!!!!!!!!!!!!!!
2015. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ~OnLány~ ***** válasza:
94%

Távolság miatt nem akar többet=nem fogja értékelni,hogy neki adod a szüzességed. Hidd el,megfogod nagyon bánni,ne csináld.


Majd eljön a te időd is,akárhány éves is vagy és leszel akkor. Ilyesmibe most még és így ne kezdj bele.

2015. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha már eleve felteszed a kérdést, akkor ne.
2015. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szegyen hogy ez kell a mai lanyoknak..
2015. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Ha csak azért akarnád, mert ciki szűznek lenni 16-17 évesen, akkor ne csináld! Mi a garancia arra, hogy óvatos lesz veled, figyelni fog rád? Viszont ha inkább megtartod a szüzességed annak a fiúnak, akivel szeretni fogjátok egymást, akkor csodás érzés lesz (és nem csak a szexre gondolok itt)..

Én lassan 20 leszek, pár éve is elveszthettem volna, viszont én azzal a fiúval akarom, akit szeretek, és ez a barátom. Igaz, hogy még nem feküdtünk le, de ha egy fiúnak fontos vagy, nem siettet.

Viszont ez a te döntésed, amit később vagy megbánsz, vagy nem, ki tudja. Ha csak szexelni akarsz már végre, akkor rajta, viszont nem 100%, hogy már rögtön első pár alkalom jó lesz, sőt.. De tégy belátásod szerint! Minden jót! :)

2015. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Úgyis csinálni fogod, de szerintem nincs nyomorultabb, gázosabb dolog, mint így szüzességet el veszteni.

Egy fél fokkal jobb az, aki a lépcsőházban az első randin vesztette el.(olyan is volt itt)

Persze jogod van szánalmasnak lenni, le szrom. De te kérdezted...

2015. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!