Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátommal 8 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, és úgy gondoltam itt az ideje hogy elveszítsem vele a szüzességemet. Bővebben lent?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ő szerelmes belém, viszont én nem vagyok belé, csak szeretetet érzek iránta. Pedig nagyon rendes, nem használna ki vagy ilyenek. Azért akarok lefeküdni vele, hogy enyhüljön a bűntudatom azért, amiért nem szeretem, és tehernek érzem az egész szüzesség-misztikumot. Ha most lefekszek vele, majd hónapokkal később szakítunk, az nagyobb köcsögség, mintha szex nélkül szakítanék vele? Elvégre szegény gyereknek kijár ez, hónapok óta velem van, és kívánjuk egymást.

L



2015. nov. 21. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Megérdemelné, ha már eddig húztad az agyát.
2015. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A srác azt hiszi,hogy te is szereted őt?
2015. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

Na. Végre egy jo gondolkodásu csaj. Bárcsak ilyen barátnőm lenne.

Dijazom az ötleted.

Amugy hány éves vagy!?

2015. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minél előbb szakíts vele. Így is túl sokáig húztad. Ha lefekszel vele és utána adod ki az útját csak rosszabb lesz, hidd el. Azon fog agyalni, hogy ő rontott e el valamit (mondjuk így is), hogy rossza az ágyban, a méretével van probléma, ésatöbbi. Légy olyan jó és ne nyomorítsd meg egy életre, épp elég hogy ezt a 8 hónapot elraboltad tőle.
2015. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Missi_Key ***** válasza:
100%
csak azért ne feküdj le vele hogy neki jó legyen. bármilyen kötsög is voltál, nem tartozol neki semivel. de ne hazudj.
2015. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es, köszi, erre nem is gondoltam.. Az nem jó opció hogy mikor szakítok, megnyugtatom hogy nagyon jó volt az ágyban, de nem ő az igazi stb?

5-ös: az nekem is jó lenne ha elveszteném, nem csak miatta csinálnám :))

2015. nov. 21. 18:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, te ismered őt. Én csak a magam nevében beszélhetek. Engem majdnem 10 évre hazavágott az a nő, aki odaadta magát nekem, aztán lelépett azzal a dumával, hogy "még fiatalok vagyok ahhoz, hogy elkötelezzem magam, még élni akarok." Neki is jobb lesz, ha nem kell utánad vágyakoznia évekig és nem fog éjjelente, izzadságtól nedvesen, abból a rémálomból felriadna, hogy a szerelmét most épp egy másik férfi dugja. Ami nem a rémálom, hanem a kibäszott valóság.
2015. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Félre ne érts. Nem hibáztatlak vagy bírállak. Nyilván tetszett a srác, talán még szeretted is, azért jöttél vele össze. De ami elmúlt az elmúlt, kész. Jobb lenne ha egyszerűen különválnátok és nem kevernétek bele a szexet. Főleg úgy ne, ha még ő is szűz. Neki is jobb lesz, ha egy olyan lánnyal veszíti el, aki igazán szereti és neked is.
2015. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hány évesek voltatok?
2015. nov. 21. 19:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted minek feküdnél le vele? Semmi értelme. Inkább mond el neki hogy nem szereted és ne hülyítsd tovább.
2015. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!