Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálnak sokan úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálnak sokan úgy, mintha a szex akkora dolog lenne?

Figyelt kérdés
Mindenki dicsekszik itt-ott, hogy ezzel-azzal dugtam. Mintha ez lenne a legnagyobb sikere az életben valakinek. Érthetetlen. Ez még önmagában kevés, mint a vasárnapi tízórai.
2015. dec. 4. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Fáj, hogy neked nem jut?
2015. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindjárt gondoltam, hogy lesz egy beszólás kezdetnek. :D De, jutna, ha most akarnám. ;)
2015. dec. 4. 21:58
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én se értem amúgy,de ez legyen a legnagyobb örömük:D
2015. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A macskám is eljár dugni,de tudtommal oklevelem még nem kapott érte.
2015. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert vannak olyan emberek, akik az alapvető ösztöneiken túl képtelenek mást felfogni. Az ilyen embereknek erősen limitált az érdeklődési köre, így hát a dugás és az általad is említett vasárnapi tízórai körül forog az életük.
2015. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
mert nagy dolog, fontos dolog. nem vkivel dugni, hanem azzal szeretkezni, akit szeret az ember.
2015. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ~OnLány~ ***** válasza:

Csak a 15-6 évesek csinálják ezt.

És biztosan csak a szájuk jár,amúgy meg életükben nem voltak nővel..

2015. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben meg is írtad a választ. Dicsekvésből. Meg öntömjénzés. Tizenéves gondolkodás.

Ha kiderül hogy mégsem úgy volt az, akkor meg ég, mint a benzines rongy. :D Sok szájkaratés. :D

2015. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert akkora dolog. A fajfenntartás múlik rajta. Mivel nagyobb dolog lenézni mást ez miatt?

Ha valaki dicsekszik vele, tegye. Valóban feltud valamit mutatni, nézd csak meg, itt mennyien szenvednek, hogy nem tudnak senkivel összejönni.

Ha nem értékeled, szíved joga. Ha lenézed, az már inkább vicces.

És mit tartasz többnek, mint a vasárnapi tízórai? :)

2015. dec. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az 1-esnek igaza van.
2015. dec. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!