Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek r. ibanc vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek r. ibanc vagyok? Túlzásba vittem a pasizást?

Figyelt kérdés

Szeptemberben múltam 18. Eddig összesen 5 sráccal feküdtem le (abból 3 komoly kapcsolat volt, egy egyéjszakás és egy, ami most tart, de még túlzás lenne azt is kijelenteni, hogy szexkapcsolat)

Viszont idén nyáron ki voltam fordulva magamból (szakítás után voltam) és rengeteg sráccal kavartam. (ezalatt szexen kívül mindent értek) Elkezdtem strigulázni, de kb a 40ediknél abbahagytam. Nem nagyon válogattam, nyári estéken kiültünk deákra vagy valahova, ilyenkor általában mindig betalál 1-2 fiú társaság, magyar vagy külföldi az mindegy volt, amelyik a legjobban nézett ki, azzal flörtöltem, aztán lett ami lett...ezt csináltam majdnem egész nyáron..

Most már bánom kicsit, van amelyiket visszacsinálnám ha tehetném.

Szerintetek ez nagyon gáz, r.ibanc dolog? Vagy belefér még?


2015. dec. 5. 00:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
igen az! még akkor se kellenél ha te lennél az utolsó nő a világon.....
2015. dec. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szoptál, mint a kisangyal?
2015. dec. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Utólag már nem tudsz mit tenni. De érdemes azért előre gondolkodni, nem az érzelmekre hallgatni.
2015. dec. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A kavarást úgy értettem, hogy volt amelyikkel csak smároltam, volt, akivel mást is csináltunk. De egy sem volt, amelyikkel lefeküdten volna, ugyanakkor egyik sem tartott egy esténél tovább.
2015. dec. 5. 00:40
 5/21 anonim ***** válasza:

A mást is csináltunk.Egész pontosan mit takar?

Mert a smároláson kívül.Van még a kézimunka,meg a pipa.

2015. dec. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nyilván arra gondoltam :')
2015. dec. 5. 00:56
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Feltetted ezt a kérdést, szóval tudod, hogy ez nem oké. Nem hinném, hogy ribizli vagy, lehet, hogy pillanatnyi "elmezavar" volt. Máskor inkább ne így vezesd le a feszkót,de utólag ezen kár rágódni!
2015. dec. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A kézimunka az még necces.De ha a pipázást nézzük az már más.S ezt te is tudod.Na ha abból meg volt a 40-.

Akkor én most tisztelettel, meg tartom a véleményem.Mert az bizony cenzúrázva se lenne publikus.


Jó éjszakát.

2015. dec. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Eszemben sincs megsérteni téged, de sztem önértékelési zavaraid vannak. Ez tipikusan annak a jele. A szexmánia vagy szexfüggőség egy teljesen más eset, a tiéd nem az. Az önértékelési zavar a másik megszerzéséről szól és ennyi. Onnantól, hogy megvolt valaki, már többé nem érdekes. Azonnal kell egy másik személy akit azonnal meg kell szerezni és ez így megy tovább...
2015. dec. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Qmaz vagy. Ha ismernélek, le is köpnélek.
2015. dec. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!