Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek nem kezdik túlzásb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kezdik túlzásba vinni a leszbizést az Éjjel-Nappal Budapest című sorozatban?

Figyelt kérdés

Azért választottam ezt a kategóriát mert végülis belefér meg itt nyilván kapok is véleményeket.

Szóval nem sok ez már kissé?jöhetünk azzal hogy ez a valóság de 12-es karikával ennyire kell nyomatni?ennyi erővel azt is mutathatnák amikor wc-zni mennek a szereplők mert végülis a valóságban is mindenki elmegy egy nap üríteni.Ti hogy álltok ehhez?



2013. dec. 14. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre van igény ma Magyarországon, ettől nő a nézettség tehát nem.
2013. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az az ember, aki ilyen félkegyelmű embereket néz a tv-ben pluszban, amikor az utcán is rengeteg ilyen emberrel találkozni, az nem normális. Ehelyett inkább beszélgetek, szeretkezem, társasozom, bármi mást csinálok.
2013. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyílván olyanról szól, amire igény van. És a nézettségi adatokból úgy tűnik egy átlag 18-49 éves magyarnak van igénye rá. Ameddig pedig igény van rá, addig nyomni is fogják.
2013. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zakathol ***** válasza:
Ne nézd b+...
2013. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te bajod, hogy ilyen szar műsorokat nézel.
2013. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Oké, hogy ne nézze ha nem tetszik, de ma már minden tizenévesnek van saját tv a szobájában és a szülöknek fogalma sincs arrol, milyen tré dolgokat néz a gyerek. Szerintem abból nem sül ki sok jó, ha valaki ezen nő fel.

Úgyhogy szerintem igazad van.

2013. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem erre van igény. Vannak olyan igénytelenek, akik megnézik ezt a szemetet, (ezért tartják műsoron), de nem ez a többség. Csak félkegyelműek azt hiszik, hogy mindenki az ő szintjükre süllyedt.
2013. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod,mit visznek túlzásba ebben a sorozatban? A k.u.r.válkodást!! Ami pedig nem keverendő össze azzal,hogy valaki ténylegesen leszbikus!! Én az vagyok,így tudom,miről beszélek. Amúgy 4 éve boldog párkapcsolatban élek,és eszembe sem jutna bármikor is úgy viselkedni,mint amit ebben a sorozatban művelnek. És aki egy kicsit is épeszű ember,az szerintem szintén így van vele...függetlenül attól,hogy milyen szexuális beállítottságú.
2013. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!