Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van rá esély, hogy még valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy még valaha együtt leszünk? Vagy szerintetek nem jelentettem neki semmit?

Figyelt kérdés

Ott kezdődött az egész, hogy több, mint két éve megismertük egymást a neten. Akkor pár hónapig cseteltünk, majd abbahagytuk, mivel nem volt esély rá, hogy találkozzunk. Pár hónap múlva újra keresett, akkor össze is jött egy találka, de összevesztünk és megint nem beszéltünk. Tudta, hogy mikor költözök az ő városába, és így nem lenne távkapcsolat, majd megint ő keresett, randizgattunk és elkezdtünk járni.


Én úgy éreztem, hogy jelentek neki valamit, mert tényleg úgy viselkedett, néha még teljesen fáradtan munka után is eljött, csak hogy lásson. Aztán csak visszább vett, már nem keresett olyan sűrűn, én meg hisztiztem, aztán csak veszekedtünk, viszont ha találkoztunk, akkor nem, akkor azt csináltuk, mint egy normális szerelmespár.


Elég elfoglalt (munka+suli), és azt mondta, hogy legyünk csak barátok, mert nincs ideje egy kapcsolatra, és nem fair velem szemben, hogy ritkán láthatom, meg azt sem akarja, hogy mindig felhúzzam magam ezen. Én nem tudtam megérteni, hogy csak úgy el akar hagyni, aztán azzal védekezett, hogy nem érez többet barátságnál.. Másik nő kizárt, mert bárkit megkaphatna/megkaphatott volna, meg egyébként se az a típus.


Én képtelen vagyok elengedni, mert tényleg rendes volt, és törődött velem. Nem hiszem, hogy szexre ment volna, mert a néhány hónap alatt nem feküdtünk le, holott lett volna rá lehetősége, de mégcsak nem is siettetett. Csak abban reménykedek, hogy egyszer majd megint keresni fog, és újra együtt leszünk, mert nekem nincs szükségem senki másra, csak rá! Vagy nem kéne magam hiú ábrándokba ringatni? Ha nem is számítanék neki, miért keresett meg mindig újra és újra? Holott akármelyik lányt megkaphatná, és nem is vagyok vékony meg csinos. Azt mondta mindig, hogy okos és szép vagyok, nehezen lehet ilyen lányt találni, és büszke arra, hogy vagyok neki. Nagyon fájdalmas ezekre visszagondolni. Mit tegyek, hogy jobb legyen? Első barátom, 20/L


2015. dec. 5. 01:16
 1/2 anonim ***** válasza:

a külső relatív, hogy kinek mi jön be. az egyik volt barátnőm pl. nem volt vékony, és kifejezetten az a szép lány sem, mégis nagyon megfogott a külsejében valami, és nagyon vonzódtam hozzá.


viszont úgy tűnik a srác tényleg nem érez irántad úgy, ahogy te azt szeretnéd. ennek meg így nem sok értelme van. vagy ott van az a bizonyos plussz, vagy nincs, ezen sajnos nem lehet változtatni, így jobban járnál, ha tovább lépnél. erre nem lehet egy kapcsolatot alapozni, még ha sikerülne is rávenned, hogy összejöjjetek. keress olyat, aki tényleg nagyon imád téged. és érezteti veled, hogy te vagy az igazi.


mivel ő az első barátod, és nagy szerelmed, így megértem, hogy nagyon nehéz. csak annyit tudok javasolni, hogy próbáld megtalálni magad, fedezd fel a saját értékeidet, légy elégedett magaddal. idővel, ha sikerül megbékülni magaddal, és nyitott maradsz, akkor hamarosan megtalálod az igazit.


28F

2015. dec. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Viszont azt nem tudom, hogy ezt a 'nem érez most többet'-t komolyan gondolta-e, mert mielőtt először is befejeztük a beszélgetést, azt mondta, hogy barátnője van, ami nem is volt igaz, csak később mondta, hogy nekem akart jót ezzel.. De ha nem jelentenék neki semmit, akkor miért keresett volna annyiszor újra és újra, ahelyett, hogy más lány után nézne?
2015. dec. 5. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!