Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lesz olyan férfi valaha aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz olyan férfi valaha aki hajlandó lesz velem így együtt lenni?

Figyelt kérdés
Fiatal, uni-passzív vagyok viszont egészségügyi dolgok miatt nem nagyon lehetek tovább passzív mert különben nagyon veszélyes problémák léphetnek fel. Át kellene térnem aktívra ami szexuális részen nem baj de lelki részen annál inkább. Nekem a nálam sokkal idősebb férfiak tetszenek (apakomplexus) akiktől elvárom, hogy a kapcsolatban ők legyenek a dominánsabb (aktív) felek. Viszont az ágyban meg nekem kéne az aktívnak lenni és nekik a passzívnak ami nem hiszem, hogy tudna működni. Létezik a földön olyan férfi aki a sokkal fiatalabbakat szereti és a kapcsolatban ő az aktív fél míg az ágyban a passzív? Szerintem nem nagyon és most enyhén szólva ezt benéztem...

2015. júl. 16. 23:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Föld
2015. júl. 16. 23:11
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Költözz el, kint tuti nagyobb sikered lesz! Viszlát!
2015. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes :-)
2015. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az... :(
2015. júl. 17. 00:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"viszont egészségügyi dolgok miatt nem nagyon lehetek tovább passzív mert különben nagyon veszélyes problémák léphetnek fel"


Milyen problémák léphetnek fel?

2015. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez nem egy olyan huuude nagy probléma, ilyen férfit minden további nélkül találnál, félig meddig én is ilyen vagyok, elég pasis vagyok külsőleg, mind viselkedésre, a szükséges dominanciával is rendelkezem szerintem, de full passzív vagyok az ágyban. És szerintem azért az általad keresett korosztályban is találsz ilyet :)
2015. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi végre a rendes választ! :)
2015. júl. 17. 13:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehetséges, én is domináns jellem vagyok, mégis passzív.

A legizgatóbb az, amikor egy sokkal fiatalabb, cukibb fiú d*g meg.

2015. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2015. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig aktív voltam, egyszer rámerőszakolta a passzív szerepet a barátom és azóta azon veszekszünk ki legyen a passzív :D
2015. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!