Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt vagyok egy külföldi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok egy külföldi sráccal, hogy mondjam el itthon?

Figyelt kérdés

Anyuék mindig olyan szellemben neveltek (nem tudom, miért, de kiskorom óta ezt hallom) hogy magyar lánynak csak magyar fiú, és egyébként is, nagyon sokan lenéznek, ha külföldi a párod, ha már "nem jó a magyar f.asz"

Kb. egy hónapja viszont megismerkedtem egy külföldi sráccal. A Sote-n tanul, kezdetben csak haver viszony volt közöttünk, de aztán szépen lassan egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Soha nem találkoztam még hasonló fiúval (legyen akár magyar, vagy külföldi), imádok vele lenni, ugyan még nincs kimondva, hogy együtt vagyunk, de "beszélnek a tettek a szavak helyett", szóval na.... :)

Mindig beszámoltam otthon a kapcsolataimról, de most félek. Biztos vagyok benne hogy fennakadnának a származásán, azt figyelembe se véve, hogy milyen ember amúgy. Nem tudom, hogy kéne ezt beadagolni nekik...

Szerintetek mit csináljak?

18L


2015. dec. 5. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
en kitagadnalak
2015. dec. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Foghatnad a kis taskadat es seta igaza van a szüleidnek magyar=magyar
2015. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:
79%

nehéz ügy

de gondolom szeretnek és nem fognak megkövezni ezért

mondjuk karácsony után vagy később tedd

próbáld óvatosan adagolni valahogy

2015. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Egyáltalán ne légy benne biztos, hogy együtt vagytok ha ez nem lett kimondva.. lehet csak kihasznál téged.
2015. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
És arab, vagy afrikai?
2015. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyik sem, ausztrál.
2015. dec. 5. 11:14
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Haat az is A betus de legalabb nem turbános:-)
2015. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 RRR ***** válasza:
az talán nem akkora gáz a konzervatív őseid szemében
2015. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
mondd azt, hogy igazából magyar, csak a fejére esett egy üllő, és amnéziás let meg magyarul is elfelejtett. de attól még ugyan úgy turulpálinka folyik az ereiben mint a félkegyelmű szüleidnek.
2015. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ausztrál, akkor ráérsz akkor megmondani a szülőknek, ha végzett a sulival és visszaköltözöl vele Ausztráliába! :)

Sok sikert!

2015. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!