Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elmennetek Ausztriaba...

Ti elmennetek Ausztriaba recepciosnak, ha itthon lenne munkatok (diplomas), de nem szeretnetek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 17. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt szeretnéd?
2015. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, lenne hozza kedvem. A mostani munkam IT sektorban van, nagyon tavol all tolem. Es maganelet is nulla. Szoval nem nagyon van olyan, ami itthon tart.
2015. okt. 17. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég ott lennék.
2015. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én műszaki IT-ban itthon többet keresek, mint egy ósztriai recepciós, szóval te valamit nagyon sz*rul csinálsz.

De ha van kedved, és tudsz németül, próba-szerencse.

2015. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En nem IT-s vagyok, csak IT teruleten dolgozom. Nem is szeretnek IT-s lenni, mert nem erdekel. Kereshetnek en is tobbet, csak nem erdekel ez a terulet. Szoval ez is a dilemma targya, nem csak a penz.
2015. okt. 18. 06:54
 6/8 anonim ***** válasza:

menj és vissza se nézz :) Legyen szerencséd.

Én is ilyen helyzetben vagyok. Van diplomám (közgazdász), és most egy multinál dolgozom, kora reggel elmegyek, este érek haza, motivációm a feladataimra nulla. Én is váltani szeretnék. EGyébként 180 nettót kapok+15 kafeteria, egy kis garzon albira rezsivel telik, meg normális kajára és némi szórakozásra is. Elvileg nem kellene panaszkodnom, de úgy érzem magam mint egy robot. Csörög reggel sz óra, magamba tömöm a kis kávém valami harapnivalóval, felöltözök, bebuszozok, pöttypöttypötty a gépen egész nap, délben muszájjópofizás ebéd közben a kollégákkal, este edzés, és későn haza, az ágyba bezuhava, majd másnapelőről. Egyedül az esti edzésekért lelkesedem. De a munka ami totál távol áll tőlem. Szeretnék emberekkel foglalkozni, nyelveket is beszélek, de csak email közben használom, és az egész légkör, multilégkör számomra energialeszívó. Én egy életteli embernek gondolom magam még mindig, aki temperamentumos és művészi, és ezt nem is hagyom elhervadni magamban. Még két hetem van itt. És viszlát.

Szóval csak bátran! Ha meg sem próbálod.... :)

2015. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi, en is pont igy erzem magam! Elvileg semmi okom nem lenne a panaszra, de nem vagyok boldog az eletemben. Kivanom, hogy te us talald meg az utad!
2015. okt. 18. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
HA folyékonyan beszélnék németül és angolul is, esetleg még egy harmadik idegen nyelven is középszinten, akkor persze, elmennék.
2015. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!