Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire nem számít a pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem számít a pénisz mérete az orgazmusnál? 20 L

Figyelt kérdés
A mostani barátomnak kisebb farka van(10 cm körül)és vékony is, 1 hónapja vagyunk együtt és tegnap szexeltünk először. Hogy lehet az, hogy az előző barátaimnak nagy farka volt (kb.20 cm) és vastag is és soha nem tudtam elélvezni tőlük hüvelyből, a mostani barátom kisebb farkától pedig igen? Ezek szerint nem számít a pénisz hossza és vastagsága az elélvezésnél?

2015. dec. 5. 23:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
Ja lehet keményebb mostani skac répája.. :)
2015. dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%

lehet, hogy annyira nyomta a méhszájadat, hogy nem tudtál az élvezetre koncentrálni.

A dolog pedig összetett, szerintem ahhoz, hogy jó legyen, először is szerelmesnek kell lenni.

2015. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
30%

Köszönöm!

Erről beszéltem eddig, csak az ostoba nők nem értették még meg!

2015. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
nem a méret számít angyalom!
2015. dec. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
te tényleg lány vagy vagy pedig egy kis farku pali aki igy probal önbizalmat nyerni a valaszokbol?:DDd
2015. dec. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Egyre több barátnőm mondta már, hogy ők se szeretik a nagyobb méretet, nem is élvezhető, csak azok a nők élvezik, akiknek a hüvelye a sok szextől és pénisztől már nem feszes és tágak, így csak ők élvezik a nagy farkat, hogy kitöltse a tág hüvelyüket. Sok pasi azt hiszi, hogy ha neki nagy farka van, akkor biztos elélvez tőle a csaj, miközben a legtöbb lány nem hogy nem élvez el tőle, hanem nem is élvezi annyira.
2015. dec. 5. 23:39
 7/29 anonim ***** válasza:
45%

Szép próbálkozás kis farkú barátom :D

Nekem 19-cel minden rendben

2015. dec. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy a férfiak többsége tényleg nincs tisztában a nők szemszögéből, hogy mi a kényelmes és élvezhető farok méret. Úgy gondolom, hogy ha egy pasi a saját nagy farok méretét favorizálja, akkor nagyon nem ért a nőkhöz. Vagy azt gondolja, hogy ha mi nők kettőt sóhajtunk, akkor már el is élveztünk. Ezek a pasik véleményem szerint nem értenek a nőkhöz, hisz a mi nők többsége szimuláljuk az orgazmust, hogy imponáljon a pasiknak vagy hamarabb túl legyen a szexen, a klasszikus fejfájás helyett. Egy igazi férfi azt tudhatná, hogy a nők 70%-a egyáltalán nem képes hüvelyi orgazmusra, sőt a pasik azt se tudják, hogy a nők nem szeretik ha ujjazzák a hüvelyüket, helyette a csikló simizést szeretjük inkább, de hát a buta férfiak, mivel legtöbbször megjátszuk nekik és elhitetjük velük, hogy mennyire jók voltak,-hisz ezt akarják hallani mindig -ezért a saját teljesítménykényszerük miatt úgy gondolják, hogy ők az ágy urai, pedig pont ezek a pasik azok akik semmit nem tudnak a nőkről és a szexről, csak annyit, hogy ha nagy a farkam, akkor velem a szex csodás. Szóval nőként azt mondom, hogy valójában a nagy farkú pasik azok, akiknek inkább kisebbség komplexusa kellene lenniük, mert buták a nőkhöz, buták a szexhez, pláne ha azt hangoztatja, hogy neki nagy farka van. Viszont mi nők vagyunk a legnagyobb hibásak, hogy az ilyen pasikkal elhitetjük imponálgatásként, hogy mennyire szuper velük a szex, miközben nagyon nem, és ha ezt el kezdjük ecsetelni, akkor sem hiszik el, mert már beléjük kódoltuk, hogy mennyire el tudjuk hitetni velük, hogy ha nagy farkad van, akkor te vagy a lepedő lovagja, utána pedig a barátnőkkel kibeszéljük és kinevetjük ezeket a pasikat.
2015. dec. 6. 00:02
 9/29 anonim ***** válasza:
60%

Nono, kérdező, a magad nevében beszélj. Az igaz hogy sok nőnek nincs hüvelyi orgazmusa, és a csikló dörzsölésétől élvez csak el. Nos, akkor ezzel kapcsolatban felmerül a kérdés: ehhez hogy jön a farok mérete?

Ha egy nő (mondjuk én) képtelen hüvelyi orgazmusra, nem mindegy hogy mekkora a partner farka, hiszem úgyis nyalástól, csiklódörzsitől megy el? Lehet kicsi is, nagy is.


Viszont! Aktus attól még van. És az aktus jó dolog. És lehet hogy én nem megyek el (sosem játszottam még meg orgazmust) de irtóra élvezem ahogy lököd bennem és feszít és kitölt. Bolondulok a nagy farokért, a kicsitől hiányérzetem van.

2015. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

-Én azt írtam, hogy kb. a nőknek a 70%-ának nincs hüvelyi orgazmusa.

-Én a saját magam nevében beszélek és az ismerőseim nevében is plusz olvasok is a témával kapcsolatban, plusz szakemberek is nyilatkozták.

-Nekem van hüvelyi orgazmusom, eddig azt hittem nincs és erre a mostani barátom adta meg a választ, hogy én a kevesebb 30%-ba tartozom.

-Pont ezt írtam, hogy általában azok a nők élvezik jobban a nagyfarkat, akinek kitölti a hüvelyét, mivel már nem szűk, hanem eléggé igénybe vett az hüvelyizomzat, így már nem olyan feszes, így persze ezt a megereszkedett tágabb hüvelyt ki kell tölteni a faroknak. De mint ahogy vannak olyanok, akik cikizik a kis mellet, vagy kis farkat, így a tág hüvelyt is épp ugyan úgy lehet. :)

2015. dec. 6. 02:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!