Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire nem számít a pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem számít a pénisz mérete az orgazmusnál? 20 L

Figyelt kérdés
A mostani barátomnak kisebb farka van(10 cm körül)és vékony is, 1 hónapja vagyunk együtt és tegnap szexeltünk először. Hogy lehet az, hogy az előző barátaimnak nagy farka volt (kb.20 cm) és vastag is és soha nem tudtam elélvezni tőlük hüvelyből, a mostani barátom kisebb farkától pedig igen? Ezek szerint nem számít a pénisz hossza és vastagsága az elélvezésnél?

2015. dec. 5. 23:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Hát ha te lány vagy.………
2015. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Aranyom, 23 éves nő vagyok..., csak annyi a különbség köztünk, hogy én tisztában vagyok a testem működésével.
2015. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Ha majd 23 éves leszek, remélem én is ugyan úgy mindennel tisztában leszek, ahogy te, de mivel csak 20 éves vagyok, így van 3 évem felzárkózni hozzád.
2015. dec. 7. 00:19
 24/29 anonim ***** válasza:
...
2015. dec. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Hogy tudod bizonyítani, hogy lány vagy?
2015. dec. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Bizonyítani, hogy lány vagyok?! Ez valami vicc akar lenni?! :D Miért kellene itt bizonygatnom neked, hogy lány vagyok?! Nekem aztán teljesen mindegy, hogy lánynak hiszel-e vagy sem. Megkaptam a kiírásra a válaszokat pont azoktól, akiknek nem szólt a kérdés, szóval zárom soraimat. :D
2015. dec. 7. 03:55
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem írtál célcsoportot, orgazmusa meg nem csak húsz éves kislányoknak van. Az elhasznált hüvely elméletet felejtsd el. Harminc évesen meg a jó édes anyukád klimaxolt esetleg, de a a nők 50 körül szoktak.


Kérdésedre a válsz: ujjazástól is el lehet élvezni. Számold ki a képeltet.

2015. dec. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy te 20 éves létedre sem vagy tisztában alapvető dolgokkal. Nem tudom, te hogy vagy vele, lehet, hogy csak én jártam ilyen elit iskolába, de nálunk 6-7. környékén ezt tanították bioszból...
2015. dec. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Inkább ne is reagálj. Ömlik belőled a sötétség és csak még jobban lejáratod magad.
2015. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!