Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire nem számít a pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem számít a pénisz mérete az orgazmusnál? 20 L

Figyelt kérdés
A mostani barátomnak kisebb farka van(10 cm körül)és vékony is, 1 hónapja vagyunk együtt és tegnap szexeltünk először. Hogy lehet az, hogy az előző barátaimnak nagy farka volt (kb.20 cm) és vastag is és soha nem tudtam elélvezni tőlük hüvelyből, a mostani barátom kisebb farkától pedig igen? Ezek szerint nem számít a pénisz hossza és vastagsága az elélvezésnél?

2015. dec. 5. 23:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Nekem 16/4.5.

Az milyen?

2015. dec. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. A klasszikus fejfájás nem biztos.
2015. dec. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
ha nő lennél, tisztában lennél azzal a ténnyel, hogy ha valaki sok férfival szexel, annak nem fog kitágulni a vaginája, mivel ugyanolyan izomból van, mint akármelyik testrészed ;) ideje lenne elfelejteni ezt a hülyeséget, te pedig ne add ki magad nőnek, mert elég szánalmas
2015. dec. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Én a szüzességemet egy olyan pénisszel veszítettem el amit alig éreztem meg, pedig több volt mint 10 cm. A használattól a hüvely nem tágul ki, csak a szüléstől.


Mi nők azért szeretjük ha kitölt minket a pénisz, mert azért a hüvelyben is vannak idegvégződések. Addig oké hogy neked egy kis pénisszel sikerült ezt elérni, de ilyen alapon hüvelyi orgazmust ujjazással is el lehet érni, akkor egy férfinak ne is legyen farka mert minek az? Több dolog számít, a technika (ami farokmérettől független)és a te lelki állapotod is.


A legtöbb nő imádja ha jól megtömik egy nagy farokkal, ráadásul bizonyos pozíciókban is jól jön a méret (kutya, kiskanál-nagykanál, állva stb)Most nem azt mondom, hogy akinek kicsi az ássa el magát, hanem arra akarok rávilágítani,miért szeretjük mi nők azt, ha nagy. Pontosabban átlagos, a legtöbb nő egyért abban, hogy 15-17 cm a legjobb, egyesek szerint az átlagos, mások szerint nagy.

2015. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Hogy a hüvely izomzat nem tud kitágulni a nagy faroktól?! Ezt a butaságot. :D Akkor szüléstől, hogy tágul ki!? Az izmoknak több fajtája van és bármilyen izom megtud nyúlni a testen, a hüvely izomzat is. Kérem, hogy azok a hozzászólók, akik témához nem tudnak úgy hozzászólni, hogy a kérdéshez kapcsolódik, ne írjanak, teljesen felesleges és teljesen felesleges privátba irkálni nekem, hogy így megszeretne ismerkedni velem, úgy megmutatná a farkát, aztán, amikor szépen elmagyarázom neki, hogy a kiírásra válaszoljon csak, akkor utána butaságokat hord itt össze-vissza a kiírt kérdés alá, csak mert nem tudja elviselni, hogy el lett utasítva.
2015. dec. 6. 16:49
 16/29 anonim ***** válasza:
...
2015. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Szültél már kérdező, vagy csak nettó hülyeségeket beszélsz? Már a terhesség alatti hirtelen drasztikus súlynövekedés a terhesség utolsó hónapjaiban megállás nélkül terheli a záróizmokat. Utána jön egy drasztikus tágulás ami a szülés előtt néhány nappal is elkezdődhet. Olyan mintha belülről két kéz húzná szét a medencédet.

Aztán vajúdgatsz pár órát, van aki fél napot, egy napot, majd kinyomsz egy átlag négy kilós gyereket amitől több mint valószínű szétszakadsz. (ha nem,úgyis vágnak)


Ezek után feltenném a kérdést hogy hol van ez szerinted ahhoz hogy hetente párszor egy tizen valahány centi hosszú, kb 4 centi vastag pénisz a felizgatott, nedves hüvelyben csúszkál egy kicsit. Az orgazmus ráadásul az izmok erős összehúzódásával jár, tehát tornáztatja is az intim izmokat.


Te vagy nem vagy nő, vagy nem vagy százas. De az értelmes válaszokra persze reagálni nem tudsz.

2015. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Azért a szülést meg a szexet nem kéne összekeverni. :) Ne haragudj, de nagyon buta vagy. Kétlem, hogy 20 éves lennél, maximum 16, illetve, hogy lány... Egy nő ismeri a saját testét, és tisztában van az alapvető biológiai ismeretekkel...
2015. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Csillagom ha a szextol valaki kitagul, egy szules utan egyenesen alagut van alatta vagy mi? Vagy egy kis meretu csavo vagy, vagy egy nagyon buta lany aki nincs tisztaban a sajat testevel.
2015. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Egyetértek, a szülést nem kellene összekeverni a szexel, szóval butaság volt ezzel érvelni az itteni kiírást. 20 éves lány vagyok, akinek még a hüvelye nincs elhasználva. Mint ahogy látom ide csak a 30 év feletti hölgyek szólnak hozzá, akik már a szülésen és a klimaxon is túl vannak, vagy pedig pasik, akiknek nincs is hüvelye, de ennek a kérdésnek a célcsoportja pont nem ők lettek volna. :D De azért köszönöm a sok értékes választ. :)
2015. dec. 6. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!