Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha olyannal szexeltek, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyannal szexeltek, akit nem szerettek az milyen érzéseket vált ki belőletek?

Figyelt kérdés
Nem próbáltam még így, ezért kérdezem.
2015. dec. 6. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is csak egy testi vágy,szükséglet,szerelem nélkül.

Nem?

Ezért járnak prostihoz egyesek vagy keresnek szexpartnert.

25f

2015. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan semmilyen, kicsit megkonnyebbult, de amirol a vegen irok, ahhoz kepest egy lepkefing. Kb. mintha ehes lennek elmennek a mekibe: eszem egyet, de semmi extra. Ideiglenesen kielegiti a szuksegleteimet, de egy BigMac nem fog hatalmas gasztronomiai elmenyt nyujtani ugyebar. Ehes vagyok - eszem - mar nem vagyok ehes, semmi tobb. Kivanos vagyok - dugom - lenyugszom, de semmi tobb.


A magyar nyelv kifejezo es arnyalt; csak egy dugas/ kuras, ha semmilyen kapcsolat sincs meg koztunk. Sima urites, a fiunak es a lanynak is. A noknek is kell neha, tevedes ne essek, pont multkor beszeltuk a lanyokkal. Ez a megbanos dolog, mert neha egy kezzel jobbat varazsolok magamon, mint a masik rajtam. De hat igen, ez nem a kolcsonossegrol szol.


A szex mar masabb, akkor mar van valami vonzodas. Kielegitobb.


Ennek teljesebb a szeretkezes, ami lehet akar vad szeretkezes is. Itt ahogy a szoban is bennevan: szereted az illetot.


A legszebb es a legjobb szerintem a szerelmeskedes. Amikor teljesen beteljesul az egyuttlet mentalisan es fizikalisan is. Ez olyan, mintha csillagszorok robbannanak az agyamban es a puncim lenne a Duna aradaskor, o pedig szinten berobban. Ez az igazi elvezet! A test es az elme is mamorban uszik, teljesen elszall az agyunk.

Blackout. 😂😍


Az utolso utan a tobbi semmit se er szinte.

2015. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De az általad értelmezett csak dugásnál,űrítésnél akkor nem vált ki azért valamilyenfajta érzelmet a másik emberrel való testi kontakt?mégiscsak emberek vagyunk,akikkel bármi történik az életben az kivált valamilyen érzelmet bennünk..
2015. dec. 6. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Miutan volt reszem az utolso fajta elvezetekben, annyira eltorpul az ami a dugasnal ereztem hogy nevetseges. Anno annyi volt, hogy valamennyire kielegultem, olelkeztunk, aztan visszadoltem aludni es kesz, vagy visszamenten dolgozni stb.


Sot nekem ez eleg donto dolog.

Neha nem erzem az atmenetet a szeretet es a kedvelem kozott.

Aztan ahogy szexre kerul a sor mar igen.

Pl. akit nem szeretek, csak mondjuk valamiert felneztem ra es keverem a vonzalommal ezt az erzest, annal volt, hogy semmi kedvem nem volt az oralhoz. Holott elotte mar csinaltam, nem arrol volt szo, hogy szuz vagyok.


Szoval a 2 kozott akkora nagy a kulonbseg: dugas es szerelmeskedes kozott. Hogy mar nem igazan van kedvem csak ugy csara-bura dugogatni, mert nem kielegito elegge, hogy megerje a veszodest. A pasik persze mindig kielegulnek, de ahogy valaki mondta, nekik is mas az intenzitasa az orgazmusnak attol fuggoen, hogy ki a partner.

2015. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!