Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan keresztény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan keresztény lányok, akik még tiszták maradtak (nem szexeltek) házasság előtt?

Figyelt kérdés
ha vagytok ,akkor örömmel várjátok az elsőt? (én nagyon :) ) Esetleg csináltatok e valami mást a szexen kívül?

2015. nov. 10. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Ne csináld! Rámehet a házasságod, ha nem passzoltok. Válni meg ugye nem szabad.
2015. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Clark Kent.. ***** válasza:
47%

Hagyd rá Achillesz.


Az ilyen mentalitású lányoknak az egyik fülén be, a másikon ki. Ha kiderül, hogy "nem passzolnak", akkor majd úgy fog vélekedni, hogy a szex lényegében nem is olyan fontos, az a lényeg, hogy "lelkileg" passzolnak, a szex maradjon csak a "világi" emberek hóbortja.


Már ez is őt magát minősíti, hogy a szexuális élet gyakorlása alapján tekint valakit tisztának, vagy tisztátalannak.

2015. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Adam_Hack válasza:
22%
Hol élsz te, gumibelsőben? Majd ha netán az első úgy beakaszt, hogy elájulsz a fájdalomtól, akkor már a következő légyottot nem várod ilyen lelkesedve.
2015. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Clark Kent.. ***** válasza:
28%

17:24:


Én nem a Kérdezőt szólítottam meg, hanem Achilleszt láttam el egy tanáccsal, mert ismerem az ilyen mentalitású lányokat, és tudom, hogy esetükben fölösleges az érvelés.


Érdemes lenne megtanulnod tehát szöveget értelmezni, mielőtt véleményt nyilvánítasz. A "kapuzárási pánik" meg szintén csak téged jellemez, nem pedig az ide írókat. Te ugyanis nyíltan kötekedésből írtad le ezt a kommentet.

2015. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
31%

Én.:)

Ha gondolod, írj privátot!

2015. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
csak így tovább kisasszony/ifjúúr, és ne parázz rá, ha eleinte nem megy túl jól a szex (szólok előre: nem fog) hamar beletanultok majd a férjeddel/feleségeddel, sok ember tapasztalata beszél belőlem :) ;)
2015. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Tudod, kérdező, van itt egy kis probléma.

Régen a lányok 14-16 éves korukban házasodtak, és kb. 13 éves korukban értek. Azt a pár évet kibírták - főleg, ha már jegyesek voltak.

Ma 11-12 évesen érnek, és ugye 20-24 éves kor előtt nem igazán szerencsés gyereket vállalni.

Ez így viszont már nagyon nem egészséges!

2015. nov. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
38%
Látod milyen ember az, akit a teste ural? Pofátlanul lenéz téged, holott nem is ismer.
2015. nov. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, hogy lenéznek e vagy sem. Én nem nézek le senkit, nem arra tanítottak. És tisztelem a véleményeket. Igazából tényleg csak kíváncsi vagyok, hogy van e olyan lány még rajtam kívül a mai világban, aki nem szeretkezett házasság előtt. Ebben szerintem semmi gond nincs :D
2015. nov. 11. 20:00
 10/12 anonim válasza:
0%
én is egy vagyok a sok közül nem hiszem hogy olyen nehéz lenne 16 vagyok és eddig ment akarat erôvel és imával menni fog ezután is és a sex tényleg nem a leglenyegesebb dolog egy házasságba
2015. nov. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!