Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki járt már így, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki járt már így, hogy megismerkedett egy csajjal, és aznap már szexeltek is (spontán)? Például buliban ismerkedés, vagy bármi egyéb hasonló után?

Figyelt kérdés

Várok történeteket is! 22/F


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2015. nov. 8. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem így csak az volt, hogy csókoloztunk meg volt egy kis tapi :D 26L
2015. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok: mármint pasival történt :Dd koncerteken.
2015. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én jártam úgy
2015. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Balaton Soundon, reggel összefutottunk a parton, megvolt a kémia, este szexeltünk. Igazából nem bántam meg, de ilyet többet nem csinálnék...

18L

2015. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Nekem is megvolt. Netes ismeretség után, első személyes talin fel is avattuk az ágyam. :)


22/F

2015. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Lányként írok ha nem baj. Három ilyen volt. Mindháromszor bulikban történt. Az egyik tánc közben jött oda, smároltunk, aztán megkérdezte, nincs-e kedvem felmenni hozzá. Volt. Kocsival elvitt a lakására, szexeltünk, aztán vissza mentünk a buliba(mindkettőnknek ott voltak a barátai.) A második a pultnál szólított le, beszélgettünk kb. egy órát, aztán együtt mentünk hozzá, ott is aludtam. A harmadik volt a legspontánabb, cigiziés közben kb. tíz percet próbáltunk beszélgetni(külföldi volt, úgyhogy voltak kommunikációs nehézségeink), aztán lesmárolt, és szépen elvezetett a wckhez. A wcben szexeltünk, aztán ment mindenki a dolgára, ő bulizott tovább az ő barátaival, én is az enyémekkel.
2015. nov. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
41%

Utolso..

Gratulalok.

Ri@anc vagy :D

2015. nov. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Most ettől jobb lett az életed, hogy ezt így ide írtad? Tőlem tarts nyugodtan rib_ncnak, nem érdekel. Gyanítom, hogy egy olyan embernek, akinek az bármiféle örömet okoz, hogy egy anonim oldalon névtelenül random beszól egy ismeretlennek, csak mert nem az ő erkölcsi normái szerint él, annak valami fusztrációja lehet. Annyira nem értem az ilyen embereket, akik az atyaúristennek képzelik magukat, és bárki felett teljesen nyugodtan mondanak ítéletet, azt képzelve, hogy az ő véleményük bármivel is többet ér másokénál. Nem értem miért kéne lányként szégyellnem, hogy szeretem a szexet. Egyik kalandomnál sem voltam párkapcsolatban, innentől nem érzem úgy, hogy bármi rosszat tettem volna. Jelenleg barátom van, akibe szerelmes vagyok, és akit soha nem csalnék meg. Mindegy, én is gartulálok, te meg most k_rva okos vagy, hogy ezt így ide böfögted. Röhögősmiley
2015. nov. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Eléggé sokszor volt már ilyen, igen. Ezt egyszer kell megcsinálnod és utána automatikus menni fog a dolog és egyre könnyebb lesz a tapasztalattal.
2015. nov. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De ez tulajdonképpen szex érzelmek nélkül? Vagy hogy van ez?
2015. nov. 9. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!