Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogyha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy lány? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha szájjal kielégít egy fiút, akkor a srác utána már nem kanos. De ha egy srác kinyal egy lányt, a csaj még jobban fel van húzva (miután elélvezett akkor is). Ezek szerint egy csajnak sem elég a sima orális szex?
2015. dec. 7. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szivem, ezt az általánosítást hol szedted? Minden ember más, a szexben is. Mindenki mást szeret az ágyban, és mindenki máshogy bírja és máshogy reagál az orgazmusra is. A legtöbbször fejlődnünk kell egymáshoz, néha kompromisszumot kötni, ritkán van, hogy rögtön stimmelnek az igények, de pl nekem szimpla halandónak a párommal kellett fejlődni. És rögtön meg is cáfolom az állításodat: A párom, ha kielégítem szájjal, utána is kanos és mire felkúszok,, hogy megcsókolja már is akarja, viszont fordított helyzetben nekem kell egy kis idő, hogy újra ráhangolódjak.
2015. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább azt gondolom, hogy a nők többsége nem "egylövetű", az első orgazmus után még tud élvezni, bárhogyan is történik az.
2015. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lányoknál sem mindenki tud rögtön tovább menni.... ahogy fiúk sem
2015. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!