Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Normális, hogyha minden lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogyha minden lányt szépnek tartok?

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok és azt vettem észre, hogy külsőleg minden egyes lány tetszik. Mindenkiben találok valami szépet, a belső pedig még gyönyörűbbé teszi számomra.

Ez normális?



2015. jún. 7. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Kinek mi. Valakinek a leszbikusság sem normális már önmagában.
2015. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
2015. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1. voltam. Egyébként férfiként én is így vagyok a lányokkal, legalábbis 80%-ukkal, mint te.
2015. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

2. A kérdező lányról beszélt, nem vénasszonyokról.

3. Férfiszemmel ő aranyos, a fogszabályzója meg majd lekerül egyszer.

2015. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3: Nagyon tetszenek a szemei, és aranyos a mosolya. :) A fogszabályzó pedig arról tanúskodik, hogy ad magára. A haja már nem túl előnyös, de azon is lehet változtatni.
2015. jún. 7. 18:52
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
könnyebben találsz párt
2015. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele ^^ minden lányba van valami ami különleges és gyönyörű ^^ mindegyikbe ^^ szerintem normális ^^ nem tudom mennyire számítok én annak de szerintem az :P
2015. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, mintha minden lányt rondának tartanál.

Egyébként aranyos.:) A barátnőd biztos nagyon fog szeretni.:)

2015. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez nem vénasszony, ezt is szépnek találod?


[link]

2015. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon sok embert találok szépnek, de ettől még nem vonzódom hozzájuk nemileg is.

Azt hiszem a leszbikusoknak azért vannak másabb elvárásai a nőkkel kapcsolatban, mert a férfiak megkapták ezt a male gaze kondítcionálást, nagyon hozzá vannak szokva, hogy tárgyként, testként lássák az embereket. Egy nő esetében a kép árnyaltabb, mert már eleve szembemegy a társadalmilag megelőlegezett normákkal, így több mindent be/föl mer vállalni emellé, mint egy heteró pasi.


Szóval igen. Azt gondolom normális, normálisabb mint az a sok hülyeség amivel a srácokat tömik.

2015. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!