Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hany eves kortol varhato a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany eves kortol varhato a nem vart "vagyoni szerelem"? Azaz, mi a felso hatar az " elmegy meg " kategoriaban?

Figyelt kérdés

#keseierotika
2015. dec. 8. 15:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Köszönjük a kioktatást, most már tudjuk magunkat mihez tartani, de nem-e lehetne-e, hogy egy kicsit kifejted a kérdésedet, hogy tanuljunk végre...
2015. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Öööö....én tanár vagyok és írok is és erre a kérdésre egyest adnék.

Amúgy meg a válasz: aki anyagias, az fiatalon is odafigyel a márkára, jó cuccokra stb és később is fontos neki a pénz. Aki nem anyagias, az a humorra, intelligenciára, külsőre stb figyel és később is az fogja vonzani.

Nem életkor függő, talán csak annyiban, hogy ha szegény is vagy ÉS életcélod, munkád stb sincs, akkor átlagos nő nem veled fog családot tervezni. Mert nem akar majd 25 ezer forint gyesből meg a te 46 ezer közmunka díjadból valamelyik szülőnél a kisszobába babát szülni.


De én anyagiasnak akkor is csak azt a nőt mondanám aki maga nem tud semmit nyújtani hanem csak elvárja hogy eltartsák. Ha ő megkeres egy bizonyos összeget, szerintem jogos elvárás hogy ha te ugyan éppen minimálbéren vagy is, de ne elégedj meg ezzel hanem legyenek céljaid, tanulj stb.

2015. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"Öööö"- vel kezdődő válasznál, a tanár úr már a harmadik " Ö "-nél leültetett.

bennünket! / az iskola neve most nem publikus /mert a vezetése átalakulóban van és lehet hogy ti lesztek a jövő nyerői.

2015. dec. 12. 11:44
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ha 10 ből egy ember értette meg amit írtál, az is csak nagy küszködés árán, akkor szerintem nem ők szednek fogalmazásgátlót és nem ők a hülyék. Az ööö, pedig direkt van ott, hogy érzékeltesse a válaszoló tanácstalanságát.

2015. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Az az egy is ér annyit mint a többi erőltetett negatív, de több van... Ide látom több bértollnok és fogalmazásboncoló jár
2015. dec. 12. 15:54
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Te kezdted el kioktatni az embereket úgy, hogy közben neked van óvodás szinten a fogalmazási készséged. Szóval maradj csöndben kisfiam.
2015. dec. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért az is jelent valamit, hogy most éppen azzal az eggyel vitázol, aki értette, bár az ő fordításában felfedezhető volt némi irónia.


A kérdésedre válaszolva, a nem várt vagyoni szerelem bármely életkorban várhatóvá válik, abban az esetben, ha várják. Viszont ha megérkezik, akkor már megint csak nem várják, azaz nem várható. Az elmegy még kategóriában az a felső határ, amikor még éppen hogy elmegy, mert amikor már nem megy el, akár milyen picivel is, akkor már átesik a "már nem megy el" kategóriába. Nagyon kicsi a különbség a két kategória között, csak nagyon éles szem kell hozzá, hogy észrevedd.

2015. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korfüggő. Ráadásul kérdés, hogy Te mit tartasz vagyoninak. Én mondjuk nem várom el egy férfitól, hogy bármi anyagi dolgot megszerezzen, de azt meg nem szeretem, ha ő akarja a dolgaimat megszerezni. A párom pl nem keres sokat, én se, de stabil anyagi helyzete van, elismert a szakmájában és ezért sokat tett. Stabilak a lakas körülményei is, az enyémek is, egyikünk sem szorul rá ilyen értelemben a másikra. Ha én ezt általánosságban elvárom, akkor mas talán vagyoni nőnek titulál. Megint más, aki látott már vagyoni nőt, az nem. Maga a problematika kb akkor válik reálissá, amikor az ember már nem a szüleivel él és magának keresi az ételre, villanyszámlára valót.
2016. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!