Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azok a lányok, akik itt a...

Azok a lányok, akik itt a szerelem-szex kategóriában ismerkednek, miért lepődnek meg, ha az ember randira hívja őket?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 13:22
 1/9 anonim válasza:
mert valójában pasik
2015. febr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A telefonban eléggé női hanguk volt.
2015. febr. 16. 13:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azon lépődnék meg ha valaki elhívna... 16/L
2015. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen célból ismerkedem, hogy randira hívjanak. Azóta van is barátom :)

Viszont sokat nem ismerkedni akarnak, legalábbis nem pasizás céljából. Egy barátnőm is szokott itt beszélgetni, pedig van barátja.

2015. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért ebbe a témakörbe írnak? Van külön barátkozás topic.
2015. febr. 16. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok lehetőség van: vagy kamusok, vagy csak élvezik, hogy hülyíthetnek másokat, vagy bűnrondák, kövérek stb., ezért kapásból hárítanak. Sajnos ezerféle oka lehet, és szerintem gyakran ők maguk se tudnák megindokolni, hogy miért viselkednek így. A lényeg az, hogy az itteniektől úgy nagy átlagban ne igazán várj semmit.
2015. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

6. al egyetértek. Plusz kiegészíteném: Mostanában van egy olyan szokás, hogy az első randit lemondják a nők.

Pasik közt is sok a kamus, aki nem meri elhívni és csak beszélget végtelenségig. Lehet, hogy meglepődnek.

2015. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sosem ismerkedtem itt, pedig vicces lenne, megnéznék pár embert, aki előadja irl amit itt szokott, pl. megsértődik azon, hogy segítek neki megrendelni a kajáját :D


De hát az is problémás lenne, hogy itt az átlagéletkort túlságosan alacsonyra saccolom, nem az én korosztályom, na.

2015. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

1# vagyok. Ugye mindenki tisztában van vele, hogy ez nem társkereső/barátkozós oldal. Itt az emberek ki akarják használni (tudatosan?) hogy semmit nem lehet róla visszakeresni. Ha valaki névtelenül ír ki kérdés vagy válaszol akkor esélytelen kideríteni hogy a "Van kedved ismizni?" és a "Furcsa genny van a makkomon" kérdés kiírója ugyan az.

Hagyjuk meg ezt az oldalt annak ami (jelenleg 6 309 283 kérdés van az oldalon, de ennek szerintem a fele csak "szemét").

Menjetek társkereső oldalra ha csajozni/pasizni akartok.

2015. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!