Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, őszintén, ha tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén, ha tudnátok előre egy huszonéves lányról, hogy szűz, összejönnétek vele vagy inkább keresnétek tapasztaltabbat?

Figyelt kérdés
Nincs vele semmi baj, csak így alakult az élete. Eddig nem igazán érdekelte a pasizás, mondjuk különc bizonyos értelemben: okos, határozott, domináns, művész, hangulatember. Főleg az a gond, hogy nem igazán talál hozzá hasonló pasit, aki elfogadja őt ilyennek.

2015. dec. 8. 15:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk 22-25 év közötti lenne.
2015. dec. 8. 15:18
 2/11 anonim ***** válasza:
Nemrég volt egy hasonló kérdés, akkor is, most is azt tudom mondani, hogy nem különösebben zavarna, simán összejönnék vele, amennyiben velem viszont hajlandó lenne elveszíteni... ;)
2015. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én össze jönnék vele, mert hasonló alkat vagyok. Aktív zenész, amatőr fotós, intellektuális beállítottságú pasi. Viszont már 40éves vagyok, ami általában kizáró ok :)
2015. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányok általában hajlamosak csak kéretni magukat. Nem, hiszem, hogy foglalkoznék megint ilyen lányal. Nem azért, mert sajnálnám rááldozni az időmet, és kivárni, hanem mert azt gondolom, hogy jó eséllyel nem lesz az egészből semmi. Sem kapcsolat, sem szex.

Nyűgre, panaszra nem igazán vagyok már kíváncsi, a semmiért pedig biztos nem fogok teperni.

25/F

2015. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért ne jönnék? Az hogy szűz vagy nem szűz, semmit nem jelent számomra. Nem mérvadó egy kapcsolat alakulásának szempontjából, hacsak az ő fejében nem kattant meg valami ezzel kapcsolatban. :D
2015. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

100%, hogy nem jönnék össze vele.

És ne beszélj magadról e/3-ban.

2015. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, te nagyon okos, hanem a legjobb barátnőmről -.- Szóval priviket se írjatok :D Csak azért írtam ki, hogy hátha így jobban tudnék vele beszélgetni ez ügyben, mert erre nem igazán tudok mit mondani, én már egy ideje nem vagyok szűz :D köszi a válaszokat, annak akiében van értelmes is és nem én nyomta le azt se, aki nem jönne össze, mindenkinek más a véleménye
2015. dec. 8. 17:08
 8/11 anonim ***** válasza:
"művész"... Jaj, nálam ez a kizáró ok, nem egy mekis eladót akarok feleségül venni majd, akit buta és nekem kell eltartani.
2015. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Összejönnèk csak ne szarjon le ha szerelmes lennèk belè .
2015. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus, akkor nem szempont. Kicsit még izgatna is, hogy ennyi idős és én veszem el a szüzességét.

A művészi és különc rész az már más tészta. Önmagában a különcség nem zavar, de a művészieskedés, ami nálam nem egyenlő azzal, aki tényleg művész, az már zavarna.

Ha okos, az előny, bár ez elég relatív. Attól, hogy feltud sorolni pár festményt, még nem találnám okosnak.

A határozottság és dominancia tetszik, ha nem mögöttes frusztráció miatt van és nem akar kompenzálni vele valamit.

A hangulatemberség is oké, ha elfogadja, hogy néha én is az vagyok.


23F

2015. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!