Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hétvégenként prostizok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégenként prostizok a barátnőm nem tudja nagyon szeret és énis szeretem őt de mostmár kicsit lelki ismeret fordulásom van mit csináljak elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Igen most lehet szidni meg stb de melyik az a férfi aki legalább egyszer ne csalta volna meg a párját?és igen ha egyszer megizleli valaki hogy milyen jó kerek fenekű prostikat dugni fillérekért akkor már nehezen lehet leállni az összeset kiakarja probálni az ember velem is ez történt de ugyanakkor a barátnőmet is szeretem és nem akarom elmondani neki mert szerintem nem bocsáltaná több mint 30 prostival voltam a 3 év alatt de mostmár nem csinálom többé csak az a kérdés együtt tudok e úgy élni ha a barátnőm soha nem tud majd róla?

2015. dec. 12. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Mért nincs kerek fenekű barátnőd? Akkor nem kéne prostizni
2015. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Ne mondd el
2015. dec. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Ásd el magad szerintem. A tudatodba, mindig is ott lesz, hogy megcsaltad a párodat, és lelkiismeret furdalásod lesz emiatt állandóan. Nem lennék a helyedben.

Te már nem szerelemből szereted a párodat. Csak megszokás és szex végett.

Én, akit igazán szeretek, nem csalom-csaltam meg soha. Megingathatatlan vagyok, ezen a téren.

2015. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Masterthief: +1!


Kedves Kérdező! Ha már ilyen nagy legény voltál és prostiztál, akkor vállald fel! Egyrészt így fair a barátnőddel szemben, másrészt a lelkiismeretedet ezzel tudod a nyugodtság irányába terelni.

2015. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
"melyik az a férfi aki legalább egyszer ne csalta volna meg a párját?" ne ezzel nyugtatgasd magad, mert sokan nem csaljuk meg akit szeretünk. Lehet prostizni egy életen át is, úgy éled az életed ahogy akarod, csak ehhez nem kell barátnő.
2015. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát mostmár maradnak neked a prostik, a rossz energia felgyülemlett benned, és jó lenne leadni. Márhogy a bűntudatot. Nagy részétől meg tudnál szabadulni, ha felvállalnád, bevallanád. Ha van barátnőd, akkor minek kellett neked máskik nő? :(
2015. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
mondjad el, egyre idegesebb leszel és a barátnőd nem fogja tudni miért. igen vége lesz a kapcsolatodnak, de meg is érdemled és a barátnőd is, hogy egy olyan férfival járjon aki értékeli, és nem egy fiúval aki még csak játszadozik.
2015. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os mert meg látam egy szexhirdetős oldalt ahol prostik vannak és megkivántam őket
2015. dec. 12. 11:16
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Megkívántad de basszus, ha szereted a párodat, akkor miért nem vele együtt teljesítetted ezt be. Hát hogyha vele vagy együtt, jaj máá..
2015. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Te hogy éreznéd magad, ha megtudnád, hogy a kapcsolatok alatt a barátnőd lefeküdt 30 olyan férfival, akit megkívánt szexuálisan?
2015. dec. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!