Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hétvégenként prostizok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégenként prostizok a barátnőm nem tudja nagyon szeret és énis szeretem őt de mostmár kicsit lelki ismeret fordulásom van mit csináljak elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Igen most lehet szidni meg stb de melyik az a férfi aki legalább egyszer ne csalta volna meg a párját?és igen ha egyszer megizleli valaki hogy milyen jó kerek fenekű prostikat dugni fillérekért akkor már nehezen lehet leállni az összeset kiakarja probálni az ember velem is ez történt de ugyanakkor a barátnőmet is szeretem és nem akarom elmondani neki mert szerintem nem bocsáltaná több mint 30 prostival voltam a 3 év alatt de mostmár nem csinálom többé csak az a kérdés együtt tudok e úgy élni ha a barátnőm soha nem tud majd róla?

2015. dec. 12. 10:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

A barátnődet alázod meg ezzel.Ne nyugtasd magad,azzal hogy más mit csinál.Állj a tükör elé, és most mond ki hogy szereted. Ha nem köpted szembe magad.Akkor egy gerinctelen,sz.rf..zu ember vagy!

Ingyen kefélésre, meg ne tarts barátnőt!

A fiamat (aki most 21-éves).Egy ilyen kérdés után ba...am nyakon úgy, hogy majdnem leszakadt a feje!!!

2015. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Jellemtelen féreg vagy. Nem minden férfi csalja meg a párját, ezzel ne nyugtasd magad. Ha ennyire nem bírsz magaddal, hagyd ott szerencsétlen lányt, hogy legalább kivizsgáltassa magát... Tudod, nem mindentől véd a gumi. Olyan vírusokat adhatsz át neki, amitől örök életre tönkremehet (HPV és társai.) Remélem hallottál már erről. Ugyanúgy lehetsz te is hordozó.
2015. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
A válaszolási lehetőség nem azért van, hogy szidjuk a másikat. Ha pillanatynyilag úgy érzed, hogy meg is bántad, az nem garantálja, hogy nem fogod többet megcsalni. Ha elmondod neki, legyél tisztába vele, hogy eléggé megalázónak fogja érezni, hogy nem volt neked elég. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ha szeretnéd a barátnőd, ilyet nem csinálnál. Tiszteld meg annyira, hogy elmondod neki, bár valószínűleg vége lesz a kapcsolatotoknak. Ne keseredj el! Meg lehet változni, csak akarni kell.
2015. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%

Fura! Csak nekem tűnt fel? Szerintem sokan félreértették a kérdezőt.

A kérdezőnek ugyanis lelkiismeret FORDULÁSA van.

2015. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szegény barátnőd

:/

Hogy egyszer kétszer megtörténik az ok.De könyörgöm...kb 30 csajjal? :o

Előbb-utóbb muszáj elmondanod neki. Ez így tisztességes.

2015. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14" Eső után köpönyeg! Remélem ezt nem kell magyarázni.

S most már hiába kér bocsánatot.Lehet hogy egy pár betegséggel már megajándékozta.Amiket csak később lehet majd kimutatni.

2015. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!