Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki még magányos? 20/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki még magányos? 20/L

Figyelt kérdés
Az volna a kérdésem hogy vannak itt olyanok akik akár párkapcsolati, akár családi, akár baráti vagy akár szexuális szinten nem kapják meg amire szükségük van? Mi hiányzik az életetekből? Hogyan birkóztok ezzel meg? Köszönöm a válaszokat :)

2015. dec. 12. 21:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Igen, pont ebben a sorrendben.

Hát, kicsit nehéz ezzel megbirkózni, próbálkozom úgy, ahogy, eljárni ide-oda, de lényeges változás egyelőre nincs.

2015. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Igen, van, leginkább párkapcsolati szinten.
2015. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%

jelen!

4 hónapja szakított velem a párom.

Hogy birkózok meg vele? Eléggé rosszul. Munkatársak vagyunk.

2015. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontozok :)
2015. dec. 12. 21:41
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

A családi és a baráti háttér megvan de a többi nem.

3 éve volt utoljára barátnőm, és szex is akkor volt utoljára. Eléggé megviselt a szakítás, egy ideig nem is akartam senkit utána meg már nem volt önbizalmam odamenni a lányokhoz ismerkedési szándékkal...

Hogy birkózom meg vele? Belefásultam, a keresésbe így inkább csak élem a magányos szürke életemet...

24F

2015. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Igazából már csak egy olyan nőt szeretnék, aki a párom lesz. :) A többi rendben van.
2015. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
:(
2015. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nulla családi háttér, egy barátom van, barátnőm régóta nincs, szóval ezek hiányoznak, igen, de azért ettől függetlenül megvagyok. (Muszáj :D )
2015. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
20 éves szűz srác vagyok, sosem volt párkapcsolatom, és már nagyon hiányzik. Nem csak a szex miatt, hanem úgy egyébként is bújós típus vagyok, és napról napra jobban érzem a szeretethiányt. Van egy pár barátom, de velük meg sajnos az érdeklődési kör nem igazán egyezik szinte semmiben, ezért nem igazán tudok eljárni még velük sem sehova. Ez leginkább a tanévre igaz. Pedig most szükség lenne használható emberi kapcsolatokra, mert kissé stresszes időszakban vagyok. A családi körülmények átlagosak szerencsére, lehetne sokkal rosszabb is. Hogy birkózok meg vele? Hát, szimplán állom a sarat. Mi mást tehetnék? Az edzés segít levezetni a feszültséget, a cigi lenyugtat, a kávé valamennyire fel tud ébreszteni reggelente. Hát így.
2015. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Van eleg jo baratom,hobbym...de szeretethianyom van!

21/F.

2015. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!