Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire gáz a fesztivá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz a fesztiválszex? Jogosan akadt ki anyukám? (kicsit hosszú, szorri)

Figyelt kérdés

Idén Szigeten megismerkedtem egy olasz sráccal. Érkezéskor láttuk egymást először, aztán kiderült, hogy egész nulladik napon egymást kerestük :D Egy este botlottunk egymásba újra, aztán kb. fél órán belül annyira egymásra kattantunk, hogy nem volt megállás az ágyig. (pontosabban a sátorig :D) Aztán a feszti végéig együt lógtunk, feltételes módban persze, de elég sok mindent "megéltünk", összeházasodtunk (nyilván csak a fesztiválházasságos dologban, nem igazából:D), egyszer össze is vesztünk, olyan megsértődős, egymás mellől elviharzós, aztán az egész fesztivált végigrohanós, keresős, majd kibékülős módon, mindemellett rengeteget szexeltünk is, ha épp nem volt progi, akkor egymás sátrában időztünk. 

Amikor "elváltunk", valahogy éreztem, hogy ő nem olyan lesz, mint a legtöbb fesztiválos ismerettség (vagyis hogy utána többet nem látjuk egymást), ez így is lett, azóta tartjuk a kapcsolatot (fb, skype, mindenféle), és pár hete mondta, hogy két ünnep között jön Pestre, mindenképpen akar látni. Nagyon feldobott a dolog, persze rögtön újságoltam is az egyik barátnőmnek, pechemre anyukám "egészen véletlenül, nem direkt!!" a szobám előtt lézengett ezidő alatt, és végighallgatta a trécselésünket, utána pedig jött a számonkérés. (Nem kell mondanom, nem tudott az olasz lovagomról, nem meséltem itthon). Miután az elejétől a végéig beszámoltam róla (anyu már-már zsarolt, hogy ha nem mondom el, blabla..), teljesen felháborodott, hogy én hogy lehetek ilyen felelőtlen, vadidegen külföldivel egy fesztiválon, bármit csinálhatott volna velem (valamilyen szinten persze jogos a kiakadása, de azért durván túlreagálta), hogy mertem betenni a lábam a sátrába, és egyébként is, felejtsem el a két ünnep közti találkát, ő eltilt a semmirekellő Gianlucától (nem is ez a neve, de mindegy), és csak mondta, mondta...

Nem szálltam vitába, nem szokásom vele, úgy döntöttem, inkább kivárok, majd lenyugszik. De ez most tényleg akkora bűn? Tartom magam valamennyire jó emberismerőnek, hogy nem egy terrorista, szervkereskedő, strici, vagy akármilyen emberrel álltam szóba, ráadásul a srác halál normális, ezt azóta is tapasztalom, persze anyut hidegen hagyja, szerinte csak egy "szoknyapecér, aljas digó, aki majd kihasznál és aztán eldob mint egy rongyot" Szó szerint ezt mondta...

Ti mit gondoltok? Hogy reagáltatok volna a helyébe?

18L (oké, az igaz, hogy Szigeten csak 17 voltam még, ezt is felhozta) 



2015. dec. 13. 00:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem tudom inkább csak igénytelenség.
2015. dec. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Már miért?
2015. dec. 13. 00:52
 3/19 anonim ***** válasza:
47%

Felelőtlen vagy! Nem árt ha majd kivizsgáltatod magad!

Legalább annyi eszed volt, hogy védekezzél?

2015. dec. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Nekem miért nem jön össze ilyen sosem?:(
2015. dec. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Van egy olyan érzésem, hogy muternak van egy kísértetiesen hasonló sztorija, csak az már végkifejlettel együtt.
2015. dec. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

szerintem nem tettél semmi rosszat.

Mint szülő én is kíváncsi lennék a lányom életére.

De nem döngöltelek volna a földbe emiatt.

2015. dec. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#5 - ebben van valami, azt tudom, hogy anyunak fiatal korában volt egy nagy szerelme, aki olasz volt (talán tőle örököltem, hogy bukok a digókra :D), és úgy végződött a dolog, ahogy azt az én jövőmnek is prezentálta. És (bár ugyan állítja, hogy nem ezért), de néha úgy érzem, az én sztorimban nem is maga a tudat, hogy idegen külföldi, hanem a srác származása zavarja. De lehet hogy ezt már én képzelem bele :)
2015. dec. 13. 02:18
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon irritálóak tudnak lenni az ilyen szülők, fiatal korukban ők is épp ilyenek voltak, csak erről szeretnek megfeledkezni, és 40 felett játszani a nagy szentet. Annyit legalább elért vele, hogy többet nem fogsz vele semmilyen pasiügyet megosztani, és jól is teszed. Egyébként ha 18 elmúltál, sz@rni kell a fejére, a magad ura vagy.
2015. dec. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem jogos volt anyukád kiakadása! Én sem szeretném majd, ha a lányom fesztiválon szexelne egy idegennel ilyen fiatalon. Gondolkozz el azon, hogy mennyi jövője van ennek a kapcsolatnak. És anyukád nyilván átélt már ezt-azt és szerintem csak azt akarja, hogy ne saját magadnak kelljen megtapasztalni bizonyos dolgokat. Egyébként meg amiig valaki a szülei pénzéből él, nem felnőtt! A srác hány éves? Intim képcsere volt azóta, vagy skypeon mókázás? Mert ha volt, akkor felmerül bennem az, hogy a srác azért találkozik veled, mert tudja, hogy úgyis lesz szex. Nyilván nem ismerlek egyikőtöket sem, de nekem ez is eszembe jutott.
2015. dec. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Az nem igazán számít hogy mit gondolunk rólad, és anyukádról. Az a kettőtök dolga hogy ezt rendezzétek. Az hogy hogyan fogjátok, pedig a beidegződésektől függ.

A tények hogy az olaszok széltolók, de mivel édesanyádnak is volt dolga velük, valószínűleg, akit a kígyó megmar, a gyíktól is fél eseten forog fenn. A tesóm lányának volt egy olasz dígója, és nekem első látásra nem jött be! Most a lány neveli a !nagy szerelemből" született gyerekét. Azt hiszem van párja.

Az olasz és a magyar mentalitás, noha nem vagyunk messze egymástól, nem igazán közös, és ezt édesanyád is jól tudja! Egyébként pedig mindenki azzal kefél akivel akar!

Az anya nem képes megállítani egy kiéhezett szukát. (ezt most általában értem)

2015. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!