Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az erőszakos szex kedveloihez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erőszakos szex kedveloihez szól leginkább a kérdésem, mi volt a legextremebb/durvabb dolog amiben reszetek volt? 19/L

Figyelt kérdés
Mostanában éreztem rá nagyon a szex izere,szepsegere,izgalmara. A legizgatobb dolgok között szerepel számomra az,ha alaznak az ágyban. Érdekelnek a tapasztalatok! Ha itt nem osztanatok meg,privatban is leirhatjatok. Minden érdekel,forró viasz,kotozes abból is az izgalmasabb felallasok,utlegeles,pofozas stb adni,vagy kapni. Hol a határ? Mi az ami már sok? Feszegetem a sajat hataraimat,talan meg odaig is elmennek hogy mar vér folyik(persze nem patakokban) valakinek volt már része benne hogy idáig fajultak az indulatok? Tudom indiszkret de elvégre ez egy anonim oldal. Köszi!
2015. dec. 13. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Egyszer skype-on egy domina utasítgatott :). le kellett vetkőznöm, megmutatnom a farkam, fenekem, majd egy tálkában megmosni a farkam. Övet kellett kötnöm a nyakamba, és fojtanom magam, majd inni a tálból. bele kellett ülnöm a dildóba, négykézláb mászkálnom, meg belepisilni a tálba, majd utána inni belőle. Annyira durva volt, hogy így leírva hihetetlenül hangzik.:)) 25/F
2015. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szellemes. :D
2015. dec. 13. 19:31
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha szereted az ilyeneket akkor ajánlom a magyar nyelvű BDSM oldalakat ahol különböző technikák vannak és ismerkedni is lehet.

Volt egy barátnőm aki ilyenekre indult be, azon belül is fojtogatásra...

Volt pár olyan alkalom amikor megijedtem, hogy megfojtottam tényleg...

A kevésbé veszélyes dolgok viszont nem zavarnak. Kötözés fenekelés, elektromos fenyítés...

24F

2015. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Szexmoziban egyszerre 5 pasival. Egyik a fenekemet dugta, a másik a puncimat, a harmadik a számat, kettőnek pedig vertem.
2015. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. A fojtogatast bizony en is imádom azon belül megjobban ha penisszel teszik... :)
2015. dec. 13. 19:34
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

elöző: hol van szexmozi?

Sose hallottam ilyenről!

2015. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Miközben dugtunk akkor kellet fojtogatni...

Hatalmasakat élvezett az oxigénhiány miatt.

De használtunk csipeszeket is meg szinte mindenféle ostort...

2015. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2015. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 4domina filmben szerepeltem,ha minden oké januárban is, egyek forgatásra
2015. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fojtogatás, hajhúzás, kényszerfrancia, megkötözés, fenekelés. Most ennyi jut eszembe. 26N
2015. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!