Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az erőszakos szex kedveloihez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erőszakos szex kedveloihez szól leginkább a kérdésem, mi volt a legextremebb/durvabb dolog amiben reszetek volt? 19/L

Figyelt kérdés
Mostanában éreztem rá nagyon a szex izere,szepsegere,izgalmara. A legizgatobb dolgok között szerepel számomra az,ha alaznak az ágyban. Érdekelnek a tapasztalatok! Ha itt nem osztanatok meg,privatban is leirhatjatok. Minden érdekel,forró viasz,kotozes abból is az izgalmasabb felallasok,utlegeles,pofozas stb adni,vagy kapni. Hol a határ? Mi az ami már sok? Feszegetem a sajat hataraimat,talan meg odaig is elmennek hogy mar vér folyik(persze nem patakokban) valakinek volt már része benne hogy idáig fajultak az indulatok? Tudom indiszkret de elvégre ez egy anonim oldal. Köszi!
2015. dec. 13. 19:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom, miért kell lepontozni, ennyire hihetetlen, vagy mi? első voltam.
2015. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én speciel a pisis részig elhittem,utána elbizonytalanodtam. Figyelj,ha neked jól esett,oké. Senkinek nem ártottál vele,innentől kezdve... :)
2015. dec. 13. 20:23
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább úgy mondanám mit nem csináltam még :D elektromos stimuláció, forró viasz, hajhuzas, kényszer francia, kikotozes, fenekeles, folytogatas, fenék es punci tagitas, megalázás... Hirtelen ezek jutottak eszembe :)


22/f

2018. ápr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%

A pofozás nekem kimaradt, de lehet egyszer kipróbálom azt is.. :)

Viszont lefogás, megszorongatás, kényszerfrancia, anal sex kicsit keményebben, mikozben hátracsavarom a karját.. ezek minden mennyiségben!! :)Imádom ha nyomot hagyhatok, egy sexy vékony női karon és csuklón.. Egy kis szorongatás-csavargatás mindig belefér sex közben.. ;)

2018. jún. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!