Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak gondolok arra hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak gondolok arra hogy felálljon a farkam de hozzá sem érek akkor fel kéne állnia? Nekem nem megy!

Figyelt kérdés

Háton fekszem az ágyon. Gondolok erre arra mindenre ami felizgat. De közben fekszek mint akit lecsaptak meg se mozdulok sehol se érek magamhoz.

Fel kéne állnia a farkamnak így?


Nekem nem áll fel tök8 milyen izgató dologra gondolok.


2015. dec. 14. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Fel kellene állnia de ha lagymatag a fantáziád akkor nem fog.
2015. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem sem szokott, de csak akkor nem ha hanyatt fekve vagyok. ha oldalra fekszem már dagad is :D

és szerintem ez azért van mert ha felizgulsz is, mivel hanyatt fekve akarod felállítani ezért nem igen áramlik vér a farkadba. ezért.

2015. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem fel áll a nap 24 órájában! Mindig kész vagy a gyors szexre! :D
2015. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekes ha hanyatt vagyok és rámfekszik a barátnőm de akár csak megsimogat egyből feláll-akkor áramlik a vér úgy tűnik.
2015. dec. 14. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!