Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti nektek mennyire szoros a...

Ti nektek mennyire szoros a kapcsolatotok a legjobb barátotokkal? ( inkább lányokra gondolok)

Figyelt kérdés

pl.:


Mennyi időt töltötök együtt , meg ha mondjuk össze jön valamelyikőtök valakivel akkor teljesen elhanyagoljátok egymást , mondjuk ez attól is függ hogy suliból jön össze vagy sem.?



2013. dec. 12. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi már gimi utolsó éveiben is kicsit eltávolódtunk egymástól, mert ő összejött a barátjával, akivel a mai napig együtt van. Azelőtt gyakran jártunk együtt haza és több közös programban is részt vettünk, utána már nem volt ideje nagyom rám, mert minden szabad idejét szinte a barátjának szentelte, most már együtt is laknak. Most már azért sem találkozunk, mert mindketten egyetemisták vagyunk és nem egy egyetemre járunk és mindkettőnknek megvan a saját élete (azaz inkább neki, mert én sosem voltam társasági ember, ő meg ebben teljesen az ellentétem, szinte mindig a középpontban volt/van és népszerű is, sok barátja van, míg én nem igénylek ilyesmit és időm sincs a sok tanulás miatt.) Amikor találkozunk, akkor örülünk egymásnak, de inkább, mint két jó ismerős, pedig 3 éves korunktól ismerjük egymást, szinte már családtagnak tekintettük egymásra és mégis ennyire elidegenedtünk egymástól. Telefonon ritkán beszélünk, egy kezemen meg tudom számolni, hogy 1 évben hányszor telefonálunk (születésnapkor, névnapkor, karácsonykor és talán még vagy 2x valamilyen más okból). Szoktunk egymásnak ajándékot venni jeles alkalmakkor és olyankor kicsit beszélgetünk is, csak sajnos a barátját is magával hozza néha és az egész olyan személytelenné válik. Egyébkánt nincs bajom a barátjával, jófej, nem vagyok féltékeny a boldogságukra, minden jót kívánok nekik. Kár ezért a barátságért, én próbálom néha elhívni valahova, de sosincs ideje, így már inkább meg sem kérdem őt. Az egyetemen nem sikerült barátságot kötnöm senkivel sem, bár megvagyok mindenkivel, de nem szeretnék magamhoz senkit sem közel engedni közülük.
2013. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: elnézést kérek, most vettem észre, hogy vétettem egy pár nyelvtani, helyesírási hibát a szövegemben.
2013. dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A barátságunk nagyon bensőséges, több mint egy évtizede tart, napi szinten tart a kapcsolattartás - már nem járunk suliba.

Ez idő alatt nem volt kapcsolata egyikünknek sem, így nem tom mennyire fog változni ha lesz.

2013. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mi barátságunk már jó pár éve tart. Még általános iskola 7.osztályában kezdődött. Akkor kerültem abba a suliba, az első nap jóba lettünk.

Középsuliban mindeketten máshova jártunk.De napiszinten beszéltünk, a találkozások viszont korlátozódtak a hétvégékre.Nekem közben volt több éves kapcsolatom,de igazából ez semmit nem befolyásolt,ugyanúgy beszéltünk napi szinten+találkoztunk.

Aztán én egyetemre járok,másik városban ráadásul.Egy évig ott is laktam.

De ez sem befolyásolt semmit.:D


Remélem ez így is fog maradni,bárhogyan is alakul majd az életünk.

2013. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah,ez lemaradt. Szóval a barátságunk 13évesen kezdődött, most pedig már lassan 23 vagyok.:)
2013. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!