Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hanyadik randin érdemes a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin érdemes a szex, hogy a srác ne gondoljon könnyű vérűnek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia. Te hogy vagy vele? Szexelnél az első randin?
2015. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

É nem gondolnálak annak az elsőn sem!

Sokan voltak ilyenek akikről nem gondoltam ilyet!

De sok kellemes dolgot igen!

2015. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Én simán benne vagyok az első randis sex Ben!:D
2015. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, nem ez alapján fog könnyűvérűnek tartani valaki.
2015. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Első randin nem tenném.
2015. dec. 17. 22:34
 6/17 RRR ***** válasza:

ahogy érzed

akár,már az elsőn is beleférhet

2015. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3. 4.
2015. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 PearlDiver ***** válasza:
61%
Figyelj, te most akkor könnyűvérű vagy, vagy nem? Ha az vagy, miért szeretnéd hogy ne higgyen annak? Ha meg nem vagy az, miért kérdés ez számodra...?
2015. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as! Miért lennék az? :/ Mert az elején még nem illik úgy hallottam. Hogy valaki ne adja magát oda könnyen.
2015. dec. 17. 22:52
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Tökmindegy, nem ez alapján fog könnyűvérűnek tartani valaki."


Nem tudom, hogy ezt el tudnád-e például hitetni azzal a huszonéves nővel, aki pár hónapja írt itt ki egy kérdést arról, hogy hogyan próbálja meg feldolgozni, hogy összejött egy pasival, elég jól alakultak a dolgok, így a 4. randin lefeküdtek egymással a férfi lakásában.


Azért volt kiborulva, mert a pasi utána gyakorlatilag onnan dobta ki közvetlenül az együttlét után azzal, hogy csalódott benne, könnyűvérű riban.c, neki ilyen nő nem kell komoly kapcsolatra.


(És a lány leírta, hogy nem ő nyomult, a pasi kezdeményezett elég határozottan, és mint utóbb kiderült, ez is a teszt része volt. Azt írta, hogy azért érzi magát legjobban megalázva, mert legalább annyi tisztesség lehetett volna a férfiban, hogy már akkor közli, hogy részéről ennyi volt, mikor látta, hogy aznap éjjel eljutnak az első szexig, nem pedig kihasználja a helyzetet és lefekszik vele, aztán utána viselkedik vele ilyen bántóan és lekezelően.


Nyilván nem gondolom, hogy ez lenne a jellemző hozzáállás, csak eszembe jutott a története a kijelentésedet olvasva, meg az is, hogy nem egy és nem két férfitól olvastam már itt is, hogy olyan nővel, aki az első randin ágyba lehet vinni, komoly kapcsolatot nem tudna elképzelni, de az alkalmi szexnek örül.

2015. dec. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!