Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Téged zavar, ha a gnő nem úgy...

Téged zavar, ha a gnő nem úgy becézi a gyerekedet, ahogyan te szoktad?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 16:11
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Szóltál már emiatt?
2015. szept. 7. 16:13
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem zavar, otthon úgyis máshogy hívom. Szólhatsz a Hölgynek, ha nagyon zavar! :)
2015. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
92%
A gnő az a grófnő rövidítése akar lenni?
2015. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

gondozónő

csak a kérdező lusta volt leírni ....


am meg nem

miért kellene h érdekeljen ?

az csak egy becenév ....

2015. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszi első a választ.

Igen, grófnő akar lenni...

2015. szept. 7. 16:16
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak a nevét mondja neki másképp, pl én Dórának hívom, ő meg azt mondja Dorka, Dóri, Dórika akkor nem szólok. Ha viszont pejoratív hátteret látok a becézés mögött, azt nem engedem. Az én lányomat is akarták husizni, pufikázni, na ezt nem engedtem!
2015. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem ilyen becézésekre gondolok. Nálunk a bölcsődében van egy Nikolett nevű kislány és mikor Nikinek hívtam, rám szólt az anyukája, hogy ő Nikolett és nem Niki.Én vagyok a gondozónő.
2015. szept. 7. 16:20
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem hogy zavarna. Vannak becézések, amik nekem se jönnek a számra. Nálunk a jászón ezek vannak amiket nem tudok kimondani, annyira nem tetszik: Napsugika(Napsugár) Benettke, Kevinke, Somika(Soma) Én őket általában a rendes nevükön szólítom, kivéve Kevint, Ő kérte magának, hogy nonó legyen
2015. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

Első vagyok, bocsánat, azt hittem Anya vagy! :)


Szerintem, ha ilyen furcsás stílusban leszidott Téged, az parasztság. Amúgy ne törődj vele! ;) Hívd ahogy akarod, vagy kérdezd meg a kislányt. Tuti nem hívják Nikolettának a gyerekek sem! :)

2015. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ez a gyerek totális kisajátítása. Majd ha a gyereket személy szerint zavarja, ahogy becézik, szól érte. De az anya miért akarja megszabni ezt?

Eleve nem értem az ilyen zakkantakat, akik rosszul vannak attól, hogy a nevet becézi valaki. Ismerek ilyen nőt, őt sem értem meg. Majd a gyerek eldönti, belehal-e abba, hogy Nikinek hívják. Ha gondja van vele, szóvá teszi.

2015. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!