Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pár hete levelezek egy lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete levelezek egy lánnyal. Csini meg kedves is de a Facebook oldalán csupa néger imádó linkek, kedvencelések vannak. Attól érdemes lenne össze jönnöm vele?

Figyelt kérdés
A kedvenc színészek emg zenéi közt is csak négerek szerepelnek és tagja valami külföldi négeres csoportnak is aminek egy fekete pikkdáma kép a jele. Ez mit jelenthet?

2015. dec. 16. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

ha néger vagy feltétlenül ragadd meg a lehetöséget...

ha girnyo fehár akkor van egy rosz hírem...

2015. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 Ezt kicsit kifejtenéd?
2015. dec. 16. 18:38
 3/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy levelezz vele tovább. :)

Szereti a négereket. És? Én meg az ázsiai lányokat még is europid nőm van. :)

2015. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%

Azt hiszem, a minimum péniszméret, aminél csukott szemmel is az esetek több mint 50%ában megmondja, hogy a pénisz bent van-e a hüvelyében vagy nincsen, 26cm (hossz) / 9cm (vastagság). Amivel élvezi is, az 30-35cm/ 15cm átmérő.


Ha ennél kisebb van Neked, akkor keress más levelezőpartnert.

2015. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4 Attól tartok én is, hogy nem vagy messze az igazságtól..


Szerintetek rákérdezzek, hogy mi az a sok négeres dolog az oldalán vagy csak zavarba hoznám vele?

2015. dec. 16. 19:08
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Elég betegnek tűnik, én hagynám és keresnék egy normálisat. Lehet hogy libsi, aztán azokat meg normális ember messziről kerüli.
2015. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
19:09 konkrétan teljes mértékben egyetértek veled..
2015. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt hogy értitek hogy libsi? A politikai nézeteiről még nem beszélgettem vele, de szerintem nem is olyan lényeges.:)
2015. dec. 16. 19:16
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igazából ő is néger, csak sok a világos BB krém... :D


Na, de most őszintén. Ennek nincs értelme. Persze, hogy dumálj vele tovább! Hajrá!

2015. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mivel nőből van, aligha várhatsz egyenes választ a kérdésedre. Nem fogja azt mondani, hogy nagy fhasz kell a phinájába. Vagy elmondja nagyon távoli érthetetlen utalással (pl. nagyon cukik az afrok), vagy szimplán letagadja, annak ellenére, hogy nyilvánvaló.


Ha rákérdezéssel, egyenes beszéddel szeretnél egy nőről megtudni valamit, akkor sajnos nagyon messze jársz a siker útjától.

2015. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!