Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól gondolom, hogy ennek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy ennek biológiai háttere van?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam rajta, hogy ide, vagy a tudomány kategóriába rakjam-e a kérdést, de valószínűleg itt több választ fogok kapni. Ha esetleg átraknák oda, akkor valaki hozzáértő válaszolhatna a jelenség okára is.

Azt veszem észre, hogy egy kb. 800-1000 fős szaporodási közösségben (középiskola), egyre több férfi egyedet kizárva, már csak 3-4 olyat tudok számon tartani, akit alkalmasnak tartok több mint baráti kapcsolat létesítésére; és ez a halmaz megegyezik 2-3 másik női egyedével.

Az iskola elég kicsi, 1000 fő nem sok, de egyáltalán nem mozgunk azonos baráti körökben, és vannak egyéb hímnemű egyedek is bőven, akiknek a külsejével semmi gond, nem alfahímek a kérdés tárgyai.

Akkor most nekünk hasonló az immunrendszerünk? Mert úgy tudom, a nők a tőlük erősen különböző immunrendszerű férfiakhoz vonzódnak.


2015. dec. 19. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a dolgot. Mi van?
2015. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

most öszintén szolva nem vágom hogy mire akarsz kilyukadni


De megprobálom értelmezni ha hülyeséget irok elöre is bocsi


Szóval te arra gondolsz hogy egy 1000 fős veled egykoru egyénből alig 2-3 van ami neked is megfelelne "alkalmas" hozzád..?


Van az a mondás hogy ha a kacsa nem tud uszni akkor nem a viz a hülye. Arra gondolo khogy te más szemszögből közelited meg ezt a társadalmat ezért azokat kutatod akik hasonloan kizárják magukat a tömegből... Ez csak annyit jelent hogy az érdeklödési körötök ezen a téren hasonló. De semmi többet.

Viszont ha másik oldalrol nézzük akkor én a 990 fös társaságból akiket lenézel azok szemében meg csak 10 luzer balf*zt látok semmi többet.

Az éremnek mindig két oldala van...

2015. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy ezen fiúkétól különbözik ennek a pár lánynak az immunrendszere, nem jelenti egyenesen azt, hogy akkor a lányoké, viszont hasonlít egymáséra. Lehetséges, hogy hasonlít, de az is lehet, hogy a tiétek is különbözik. Úgy gondolom, elég soktényezős dolog egy ilyen immunrendszer hasonlóság/különbözőség.
2015. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, biztosan biológiai okai lehetnek.
2015. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Amit kifelejtettem: Ebből csak nagyjából azt tudod leszűrni, hogy _hasonló mértékben_ különbözik az immunrendszeretek az adott hímekétől. :)
2015. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lúzer balf***sz. Átlagos vagyok, de valószínűleg kicsi az ömbizalmam, amin próbálok változatni.

Az 1000-ből kb. 2/3 lány, maradt kb. 333 fiú. Abból lejön a fele, mivel 11.-es vagyok. Marad kb. 165. Abból 15 az osztálytársam, 20 faktos, nyelvi csoportos, stb. Marad kb. 130. 30%-nak barátnője van, marad kb. 90. Külsőre azért annyira nem jó a felhozatalal, legyen kb. 30 jó. Személyiségre megfelelő kb. 15. Nem elérhetetlen kategória 10. Ebből szerintem nem kell csodálkozni, hogy ha kiállok az aulába, 3-4 pasin kívül nem találok több megfelelőt.

2015. dec. 19. 22:05
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, valami ilyesmi választ vártam :) A biológiában nem vagyok jártas, fogalmam sincs mikor hasonló 2 immunrendszer, ill. mikor különbözik.
2015. dec. 19. 22:07
 8/16 Missi_Key ***** válasza:

azért több van a háttérben mint csak az immunrendszer.

az is bejátszik..de nem csak az.

2015. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide az immunrendszer? :D

Bioszból nem vagytok valami jók mi?


Lehet biológiai oka. De abból amit elmondták inkább szociológiai okot sejtek.

2015. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

attól hogy itt számolgatsz, még nem vagy okos.

sőt! ez egy baromság! :D de komolyan, nem kell számolgatni semmit sem mert ennek konkrétan semmi értelme.

ne akarj okosnak látszani, ha ennyire nem megy.

2015. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!