Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el a páromnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés
A párom nem borotválja magát odalent sehol és ha izzad akkor olyan furcsa szaga van meg főleg nyáron. Hogy mondjam el neki,hogy legalább nyáron egy kicsit borotválja le? Nem akarom,hogy megsértődjön

2015. dec. 21. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Én meg pont szőrös csajt akarok, a csajomnak hogy mondjam meg hogy növessze meg mert nekem az jön be.

Unom a kopaszt.

2015. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem nem a látvánnyal van bajom,az kifejezetten tetszik
2015. dec. 21. 15:26
 3/10 anonim válasza:
Fuj
2015. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 chevyv8 válasza:
61%
A víz csodákra képes :)
2015. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez elég undorító és igénytelen. Mond meg neki hogy borotválja le, és ennyi. Mit kell ezen finomítani?
2015. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mond neki, hogy a rövidre nyírtat, borotváltat szeretnéd, ha kipróbálná :)

Ha nem mondod el, hogy miért, akkor nem bántó, hiszen így csak egy kérés/fantázia :)

2015. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondjad neki,hogy mossa meg.Nem a szőrtől van furcsa szaga.
2015. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az nem párkapcoslat ahol nem lehet őszintén beszélni ilyesmiről. Szóval szedd össze magad és mondd meg neki.
2015. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van még pár hónapod, hogy kitaláld.
2015. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
figyelj val.leg meg soha nem nyult a puncijahoz gondolom mindig szoros volt ugyhogy ha csak valoban ujjitasra hivatkozol nem bantod meg vele viszont nem ertem hogy o hogy nem veszi eszre azt hogy az izzadsagtol szaga van? ereznie kene s ezt neki kene orvosolni. hozzatennem aki erosen hajlamos az izzadasra hiaba mossa par perc vagy felora es izzad tovabb. ha nem is borotvalja le legalabb ritkitsa es hasznaljon furdeskor intim lemosot v.intim dezodort!!! ovatosan vezesd ra . vagy ajandekozd meg vele.
2015. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!