Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak, hogy mindig én takarítom utána a wc-karimát?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy amikor a nagydolgát végzi, akkor a karimán elől mindig lesz egy ilyen folt (nem sz...), hanem valami más. Gondolom oda teszi addig a f....-t, előre, amíg ül rajta. (Nem tudom érthetően írtam-e le..) És sajnos utána mindig nekem kell letakarítani wc-papírral a karimát. Nem merem neki megmondani, de ez megy már kb. 1 éve. Mit tegyek? Ti hogy kezdenétek neki? Eddig azért nem mertem felhozni, mert szégyellném magam előtte. Ő erről nem is sejt semmit, hogy nekem ez probléma.

2015. okt. 26. 18:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
EGY ÉVEEEE???? Milyen kapcsolat ez? Nyíltan ki kell mondani: "mindig én takarítom utánad a wc-karimát, figyelj rá jobban!"
2015. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 RRR ***** válasza:
89%

szerintem neki kell szégyellni,nem neked


simán hívd vissza a wc-be,hogy nem vagy a wc-és nénije,hogy ezt mindig letakarítsd

és

azért vártál 1 évig,hátha javul a helyzet


azt is említsd meg,hogy így ha a farkával így tesz máshol is,akkor nemi bajt is összeszedhet és neked ez pont nem hiányzik az életedből

merd felhozni,ne szégyenkezz

2015. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom milyen nyomot hagy az üllőkén vagy min a farok de mond meg neki hogy zavar
2015. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

ah, nehogy már te érezd magad rosszul. ennyi: - "drágám, (kedvesem, szívem, mókuci, stb.) gyere ide kérlek! mi ez? lennél kedves letakarítani?"

feltételezem ezen a ponton már nem nagyon lesz választása, ha cseppet is normális. lehet otthon anyuka megszokta, és eltűrte neki, de attól neked nem kell, elvégre is.. te sem pisiled körbe neki az ülőkét.

2015. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
89%

Szia!


Szerintem a párkapcsolat alapja az őszinteség. Mondd meg neki így, ahogy ide leírtad.


Nálunk a pisiléssel volt ilyen megbeszélésünk. Az én családomban a férfiak pisiléshez is ráülnek a wc-re. Ugyanis akárhogy is céloznak állva, az igenis felfröcsög a kagylóra, és ettől a wc egy kis idő után olyan lesz mint a nyilvános wc.

Na és jött a párom, aki azt mondja, egész egyszerűen nem tud ülve. Értem én, így tanulta meg, kész. Viszont mondtam neki, hogy ha állva pisil, akkor ott a kefe, a fertőtlenítőszer, és a wc törlő kendő (DM-es) és tessék letakarítani. Belement. Azóta ha pisil, szó nélkül takarít. És még a wc ülőkét is lehajtja utána, teljesen magától. :-)

2015. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos itt az a baj, hogy én szégyellem magam amiatt, hogy ha ezt felhoznám neki. Kellemetlen szituáció lenne, és félek, hogy emiatt esetleg másképp fog ezentúl hozzám viszonyulni. Nem tudom érthető-e. Az egyik válaszolónak írnám, hogy nem p.siről van szó, hanem valamilyen furcsa anyagról, de mindig, ha csak a nagydolgát végzi.
2015. okt. 26. 18:39
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szégyelld te magad és takaríts utána! Vagy beszélsz vagy csinalod. Màs út nincs.
2015. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
nem gondoltam hogy pisi, csak pelda volt hogy te sem pisiled körbe. amugy ezek utan tenyleg fogalmam sincs mi lehet az de komolyan.. meg a pasimnak sem, mert felolvastam neki amit írtál.. egy biztos ez nem olyan nagy dolog, de ha végképp nem megy neked ez a megbeszeles akkor marad a törölgetés
2015. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok, az megoldás lenne, ha amikor kijön a wc-ből, akkor én rögtön bemennék, hogy megyek takarítani, és behívnám, hogy mit szól hozzá, tehát nem egyből őt gyanusítanám.
2015. okt. 26. 18:54
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Ezt én sem értem, hogy a fütykös milyen foltot tud ott hagyni?!?! Most ezt felolvastam a páromnak és ő is csak pillog...


Viszont szerintem ha valóban ott van a folt, mondd meg poénosan neki, amikor kijön a wc-ről, hogy "Héé drágám, nem vagyok ám wc-s néni!" És utána elmondod, h mi a szitu.


N25

2015. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!