Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg páromnak, hogy már nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt és az utóbbi fél év már nagyon szenvedős volt, próbáltam helyrehozni a dolgokat, de megváltozott, sok rosszat tett ellenem, pedig azt mondja szeret, de ő ilyen és már nem tudom megbocsájtani neki a mindennapi hibáit. Nem változott meg, akárhányszor kértem, és úgy érzem itt a vége. Szeretem, de már nem szerelemből, inkább a megszokások. Hogy mondjam el neki? Most szünetet tartunk, vagyis, úgy beszéltük, de minden nap jön, és szinte minden a régi. Most azt mutatja, hogy próbál megváltozni, de már nem tudok neki hinni. Mit tegyek ?

2015. nov. 29. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteség! Állj elé, és mondd el neki magyarul, hogy vége!
2015. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... Nekem az első kapcsolatom 6 hónap után lett ilyen. 10 hónapig ment a szenvedés, ÉN próbáltam a problémákat megoldani és változtatni, ő pedig csak ígérgetett, és végül kiölte belőlem az érzéseket gyakorlatilag.

Az utolsó 2 hétben próbált változtatni, de én már nem éreztem semmit iránta.


Elé állsz, nagy levegő, és elmondod neki őszintén, hogy te már nem érzed úgy a dolgot, és szeretnéd, ha vége lenne (már ha ezt szeretnéd). DE ne hagyd magad meggyőzni, mert úgyse fog megváltozni. Én is kb 2x akartam exemmel szakítani, és csak harmadjára sikerült, mert az első kettőnél bedőltem neki mikor újfent csak ígérgetett. =(


Tudom milyen nehéz, kitartás!

2015. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél otthon, ne adj lehetőséget a találkozásra,abból rá fog jönni,h. felesleges erölködnie.
2015. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.nak, bocsi, de nem vagyok a dedós viselkedés híve.

2. köszönöm válaszod, igen én is ezzel vagyok, hogy hiába erőltetni már. Ezerszer ígért és nem annál többször baszott át. Csak nehéz, mellé még egy munkahelyünk is van.. elég necces

2015. nov. 29. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!